مشاوره و سفارش

کاشت هیدروپونیک، گیاهان گوجه فرنگی

در روش کاشت هیدروپونیک، گیاهان گوجه فرنگی در حجم بیشتری از مواد مغذی نسبت به کاشت در خاک، رشد می کنند، در واقع گوجه فرنگی ها در روش هیدروپونیک معمولاً در محلول های غیر خاکی قرار می گیرند که این محلول های غذایی می توانند ریشه های گیاهان را محافظت و مواد مغذی را برای گیاه مهیا می کنند.

کاشت هیدروپونیک

رشد گوجه فرنگی به روش هیدروپونیکی باعث می شود گیاهان در محیط کنترل شده با کمترین احتمال بیماری، رشد سریعتر و بیشترین عملکرد محصول را داشته باشند. البته، هر چند روش هیدروپونیک مزایای بسیار زیادی دارد اما باغبانی به روش هیدروپونیک کاری پر زحمت و معمولاً گران تر از کاشت معمولی گوجه فرنگی است.

مکان مناسبی برای نصب سیستم هیدروپونیک

ممکن است گیاهان در سیستم هیدروپونیک، با استفاده از نور طبیعی نیز رشد کنند، اما سیستم هیدروپونیک را زیر یک پوشش شیشه ای یا پلی اتیلن مانند سقف گلخانه نه در هوای آزاد، نیز نگه می دارند.

لیست کامل قیمت محصولات

نام محصولتوضیحاتنوع بسته بندیوضعیتقیمت
گوجه فرنگی گلخانه هیدروپونیک-سفارشیموجودتماس بگیرید
فرم مشاوره و سفارش

درباره ما :

مجموعه شامیدان در زمينه کاشت و تأمین انواع صیفی جات گلخانه ایی هیدروپونیک و صادرات اين محصولات به كشورهای همسايه و اروپايی، در شهرک های گلخانه ای دزفول ‌ در حال فعاليت است. خوزستان به دلیل نزدیکی به چندین پایانه صادراتی مهم ایران موقعيت مكانی بسيار مناسبی دارد.

مدیر مجموعه شامیدان

امید لطفی پور

Call Now Buttonتماس بگیرید