مجموعه شامیدان شما را به خرید بهترین محصولات گوجه فرنگی گلخانه هیدروپونیک دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

پخش بذر گوجه فرنگی گرد صادراتی

آنچه در این مقاله می خوانید...

کدام رقم گوجه به سرما مقاوم است؟شرکت توزیع بذر گوجه فرنگی صادراتی مرغوب

بذر گوجه فرنگی صادراتی گرد باید در برابر عوامل محیطی مانند سرما مقاومت مناسبی داشته باشد. همچنین به صورت کاملاً استاندارد بسته بندی و سورت شده باشد. از سوی دیگر قیمت پخش و توزیع آن در بازار برای شرکت های صادر کننده مقرون به صرفه باشد. برای این منظور و جهت آشنایی بیشتر از رقم های پرمحصول گوجه فرنگی قصد داریم به معرفی برخی از بهترین انواع بذرها بپردازیم.پخش بذر گوجه فرنگی گرد صادراتی

کدام رقم گوجه به سرما مقاوم است؟

کدام رقم گوجه به سرما مقاوم است؟ کشت و پرورش گوجه فرنگی در کشور به صورت زراعی و گلخانه ای صورت می گیرد. تنوع بذرهای تولید داخل و وارداتی با واریته های مقاوم به آفات و عوامل محیطی به قدری زیاد هستند که گاهاً انتخاب و خرید آنها امری چالش برانگیز است. یکی از ارقام پرطرفدار این محصول در بازار داخلی انواع گوجه فرنگی گرد است که به معرفی چند نمونه از آنها می پردازیم. همچنین اغلب کشاورزان همواره به دنبال واریته های مقاوم در برابر سرما هستند تا بتوانند از محصول برداشت مناسبی داشته باشند. بذر گوجه فرنگی تاکی یا همان کاتانا از جمله ارقام مقاوم به سرما هستند که به راحتی می توان به صورت زراعی در نقاط مختلف کشور کشت کرد.
بذر موناکو نیز از جمله نمونه های پرطرفدار و صادراتی است که در برابر سرما و گرما مقاوم است. چهار نمونه از انواع بذر گوجه فرنگی مرغوب گرد و مقاوم در برابر سرما می توان به موارد زیر اشاره نمود:

  • بذر گوجه فرنگی هیراد: نمونه ای مناسب برای کشت در گلخانه، مقاوم به سرما و شکل میوه گرد است. بوته های آن قوی با عملکرد بالا است. گوجه رقم هیراد بین 180 تا 200 گرم وزن دارند.
  • بذر گوجه فرنگی موناکو: قالب این میوه بسیار گرد و مشتری پسند است. مقاومت به گرما و سرما داشته و بهترین نوع بذر آن رقم وارداتی از تایلند است.
  • بذر گوجه فرنگی باسیمو: از نمونه های گرد با میوه ای آبدار و گوشتی است که وزن هر عدد از آن به 250 گرم نیز می رسد.
  • بذر گوجه فرنگی کوئین: رقم گلخانه ای محسوب می شود که در برابر سرما مقاوم و وزن میوه آن بین 180 تا 250 گرم متغیر است.

شرکت توزیع بذر گوجه فرنگی صادراتی مرغوب

شرکت توزیع بذر گوجه فرنگی صادراتی مرغوب توزیع بذر گوجه فرنگی صادراتی مرغوب و درجه یک همواره یکی از چالش های فعالین و خریداران عمده است. تنوع عرضه و وجود ارقام گلخانه ای با کیفیت متنوع موجب شده تا خریداران نتوانند محصولی متناسب را انتخاب کنند.
برای این منظور در نظر گرفتن نیاز بازار هدف و فصل تولید گوجه ها اهمیت زیادی دارد. به عنوان مثال برای صادرات بذرهای گوجه بدون شک اولین و بهترین گزینه بذر رقم موناکو است. در راستای توزیع مستقیم و ارزان انواع بذر گوجه فرنگی به صورت عمده و مشاوره تخصصی، کلیه فروشندگان این مرکز به صورت آنلاین آماده همکاری با فعالین بازار و شرکت های صادراتی هستند.

امید لطفی پور

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه شامیدان شما را به خرید بهترین محصولات گوجه فرنگی گلخانه هیدروپونیک دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید