مجموعه شامیدان شما را به خرید بهترین محصولات گوجه فرنگی گلخانه هیدروپونیک دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

پخش بذر گوجه فرنگی مرغوب صادراتی

آنچه در این مقاله می خوانید...

بهترین بذر گوجه فرنگی برای صادراتعرضه بذر گوجه فرنگی گرد صادراتی موناکو

در گذشته از گوجه فرنگی به عنوان یک گیاه زینتی استفاده می شده است ولی امروزه معمولا در تمام سفره ها به عنوان یک بخشی از غذا جای خود را باز کرده است. در صنعت از گوجه فرنگی در تهیه رب و یا سس گوجه استفاده می شود و در خانه ها نیز چه به صورت خام و چه به صورت پخته طرفداران بسیاری دارد.

برای کاشت گوجه فرنگی از بذر آن استفاده می شود و معمولا در اوایل زمستان شروع به کاشت آن می شود. بذر گوجه نوع متفاوتی دارد و با توجه به نوع و کیفیت بذر، محصول کشت شده نیز متفاوت می باشد. بذر گوجه فرنگی صادراتی معمولا بهترین نوع بذر می باشد.

پخش بذر گوجه فرنگی مرغوب صادراتی

بهترین بذر گوجه فرنگی برای صادرات

بهترین بذر گوجه فرنگی برای صادرات معمولا گوجه فرنگی های دارای شکل گرد و پوست قرمز و براق و گوشتی طرفداران بیشتری به نسبت دیگر نوع گوجه فرنگی ها دارند. برای بدست آوردن بذر این نمونه از گوجه فرنگی ها کافیست تنها از گوجه فرنگی همان نوع استفاده شده و  تخم های آن را جدا کرده و بشویید و سپس خشک کنید. بعد از آن شما می توانید آن هارا کاشته و همان نوع از گوجه را برداشت کنید.

بذر گوجه فرنگی گرد از گوجه فرنگی های گرد مانند گرفته می شود. این نوع بذر در کشور های خارجی طرفداران بسیاری داشته و معمولا سالانه صادرات بالایی از این بذر به کشور های دیگر داشته ایم. این نوع بذر بیشتر گوجه هایی قرمز رنگ و با کیفیت بالا را تولید می کند.

برای کاشت این بذر معمولا به یک خاک رسی و یا ماسه ای نیاز می باشد تا آب را به میزان زیادی در خود نگه نداشته و همچنین در فضایی باشد که تهویه مناسب نیز داشته باشد. ریشه این بذر معمولا تا حدود 120 سانتی زمین میرسد از این رو فضایی مناسب را برای آن در نظر بگیرید.

عرضه بذر گوجه فرنگی گرد صادراتی موناکو

عرضه بذر گوجه فرنگی گرد صادراتی موناکو عرضه بذر گوجه فرنگی در نوع و برند های مختلفی صورت می گیرد. در این بین بذر گوجه فرنگی موناکو طرفداران زیادی دارد. چرا که میوه برداشت شده از این بذر معمولا گوجه ای با کیفیت و شکل گرد و قرمز رنگ می باشد. همچنین هنگام جداسازی میوه بذر موناکو، میوه با دمگل جدا شده که باعث تولید یک بذر با کیفیت برای ایجاد بوته گوجه فرنگی شده و همچنین در برابر انواع قارچ ها و ویروس های مربوط به بوته گوجه فرنگی نیز مقاوم می باشد.

این بذر تولید شرکت میلر سیدز تایلند می باشد که معمولا با بسته های 5000 عددی بذر در بازار یافت شده و می توان از آن در بیشتر مناطق استفاده نمود.

امید لطفی پور

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه شامیدان شما را به خرید بهترین محصولات گوجه فرنگی گلخانه هیدروپونیک دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید