مجموعه شامیدان شما را به خرید بهترین محصولات گوجه فرنگی گلخانه هیدروپونیک دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

پخش بذر گوجه زیتونی سانتلا

آنچه در این مقاله می خوانید...

انواع بذر گوجه زیتونی را بشناسیدعرضه بذر گوجه فرنگی زیتونی جگوار

بذر گوجه زیتونی سانتلا،جزو بذر های مرغوب و مقاوم به بیماری های قارچی است. گوجه زیتونی سانتلا، همچون گوجه گیلاسی، جزو گوجه های گلخانه ای بوده و بذر آن در این محیط بهتر رشد می کند. 

شرکت هایی که در زمینه نهاده های کشاورزی فعالیت دارند و جزو عمده فروشان بذر های گیاهان می باشند، از پخش کنندگان بذر گوجه زیتونی سانتلا محسوب می شوند. 

پخش بذر گوجه زیتونی سانتلا

انواع بذر گوجه زیتونی را بشناسید

انواع بذر گوجه زیتونی را بشناسید

گوجه فرنگی را هم می توان جزو میوه ها و هم عضوی از خانواده صیفی جات در نظر گرفت. در هر حال، این‌ محصول خوش رنگ و خوش طعم دارای مدل های متنوعی است که هر کدام از آن ها، از نظر اندازه، رنگ، طعم، ضخامت پوست و میزان دانه ها، تفاوت هایی با هم دارند. این گیاه را می توان در زمین های کشاورزی و یا در گلخانه ها، کاشت و برداشت کرد.

گوجه فرنگی از نظر ظاهری و اندازه به سه دسته تقسیم می شود :

  • گوجه استاندارد : گوجه فرنگی های متداولی که همه روزه مصرف می کنیم؛ وزن یک گوجه فرنگی استاندارد حداکثر ۲۰۰ گرم است. لین نوع گوجه خود دارای زیر شاخه هایی است که هر کدام از نظر اندازه و طعم و … با هم متفاوتند. 
  • گوجه فرنگی بیف : گوجه هایی با وزن بیش از ۲۰۰ گرم که بیشتر زمینه صادراتی دارند.  
  • گوجه چری:  گوجه فرنگی های کوچکی که وزن آن ها بین ۱۰ تا ۱۲ گرم است. این نوع گوجه فرنگی داخل گلخانه ها کشت می شود

گوجه فرنگی چری، گوجه ای کوچک است که خود دارای سه نمونه گوجه است :

·         گوجه زیتونی : این محصول از نظر شکل ظاهری و اندازه مانند زیتون است. رنگی قرمز خوش رنگ و پوستی ضخیم دارد؛ از این رو در برابر ترک خوردگی مقاوم است. گوجه زیتونی به دو روش نشائی و هم به صورت مستقیم، قابل کاشت است که در روش کاشت نشاء، بهره وری محصول بیشتر است. گوجه زیتونی جزو نمونه های قدیمی گوجه گلخانه ای است

·         گوجه گلابیگوجه های کوچکی که از نظر ظاهری شبیه گلابی و کشیده هستند، کم دانه و پوست ضخیمی دارند .

·         گوجه گیلاسی : گوجه های کوچک که دارای وزن حداکثر ۱۵ گرم هستند که در گلخانه رشد می کنند، بیشتر برای تزئین غذا هستند

انواع بذر گوجه زیتونی :
گوجه زیتونی خود دارای بذر هایی است که کاشت آن ها، منجر به برداشت گوجه های متفاوتی می شود؛ گوجه جگوار، سانتلا، کریستال، سانتلینا زیر شاخه های گوجه زیتونی می باشند. 

 

 

عرضه بذر گوجه فرنگی زیتونی جگوار

عرضه بذر گوجه فرنگی زیتونی جگوار عرضه بذر گوجه فرنگی مرغوب توسط شرکت هایی انجام می شود که در زمینه نهاده کشاورزی مانند انواع بذر ها و کود ها فعالیت دارند. 

بسیاری از بذر های گیاه گوجه فرنگی زیتونی که مقاومت خوبی در برابر آفات و بیماری ها، کم آبی، خاک نا مناسب، نور کم یا ناکافی دارند، توسط این شرکت ها وارد شده و یا به صورت داخلی تامین می شوند. 

بذر گوجه جگوار، نمونه ای از بذر گوجه زیتونی است که موارد بالا را در خود دارد. این بذر جزو بذر های پر فروش در زمینه کاشت گوجه فرنگی است. 

امید لطفی پور

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه شامیدان شما را به خرید بهترین محصولات گوجه فرنگی گلخانه هیدروپونیک دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید