مجموعه شامیدان شما را به خرید بهترین محصولات گوجه فرنگی گلخانه هیدروپونیک دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

واردات بذر گوجه فرنگی زیتونی سانتیاگو

آنچه در این مقاله می خوانید...

چند نوع بذر گوجه فرنگی وجود دارد؟خرید عمده بذر گوجه زیتونی سانتلا

 بذر گوجه زیتونی سانتیاگو برای کاشت در گلخانه ها مناسب بوده و نیاز به آن از طریق واردات رفع می شود. این بذر ، محصولی قرمز رنگ و  زیتونی شکل دارد که مقاومت خوبی در برابر آفات و شرایط نا مساعد محیطی دارد. 

بذر گوجه فرنگی چری سانتیاگو از کشور هلند وارد شده و در بسته های ۱۰۰۰ عددی عرضه می شود. شرکت های فعال در زمینه تجارت نهاده کشاورزی، جزو وارد کنندگان و صادر کنندگان بذر های کشاورزی هستند. 

واردات بذر گوجه فرنگی زیتونی سانتیاگو

چند نوع بذر گوجه فرنگی وجود دارد؟

چند نوع بذر گوجه فرنگی وجود دارد؟

گوجه فرنگی میوه ای قرمز رنگ و سرشار از خواص مختلف است؛ این محصول دارای خانواده گسترده ای است که اکثر افراد، تنها با گوجه فرنگی های معمولی استاندارد و گوجه گیلاسی آشنایی دارند. 

گوجه فرنگی از نظر شکل ظاهری، اندازه، وزن، آبدار یا گوشتی، ضخامت پوست، طعم و رنگ با هم تفاوت هایی دارند؛ این تفاوت ها از تفاوت میان بذر های گوجه فرنگی حاصل می شود. 

انواع بذر گوجه فرنگی وجود دارد که این بذر ها قابل کشت در گلخانه ها و زمین های کشاورزی هستند. بذر های گلخانه ای به دو صورت مستقیم و نشاکاری کاشته می شوند.

گوجه چری، استاندارد، بیف، همرس و غیر همرس، شف، گلخانه ای بر اساس رنگ میوه و بر اساس زمان رسیدگی  و … از معروف ترین بذر های گوجه فرنگی هستند. 

گوجه های کوچکی که وزنی بین ۹ تا ۱۲ گرم دارند، گوجه های چری هستند که خود شامل سه دسته اند : گوجه فرنگی گیلاسی، زیتونی و گلابی.

در این بین گوجه های زیتونی که از نظر شکل ظاهری و اندازه مانند زیتون هستند، به طور گسترده در گلخانه ها کشت می شوند. 

بذر های سانتلا، سانتیاگو، جگوار و کریستال از نوع گوجه زیتونی هستند که در برابر  بیماری ها و قارچ ها مقاوم شده اند، این بذر ها شرایط نامساعد محیطی را بخوبی تحمل کرده و خوشه های پرباری می دهند. ضخامت پوست این گوجه بالاست که مانع ترک خوردگی و فساد آن می شود. 

خرید عمده بذر گوجه زیتونی سانتلا

خرید عمده بذر گوجه زیتونی سانتلا

گوجه فرنگی خود بومی ایران نبوده و سوغات فرنگ محسوب می شود. اکثر بذر های گوجه های زیتونی، نیز وارداتی هستند و در بسته بندی های ۱۰۰۰ عددی به بازار عرضه می شوند. 

شرکت های داخلی نهاده ها و محصولات کشاورزی نیز، پس از خشک کردن و استریل انواع بذر گوجه، ان ها را به صورت بسته بندی های ۱۰۰۰ تایی به فروش می رسانند. برای خرید بذر گوجه زیتونی، باید به این شرکت ها مراجعه شود. 

گوجه زیتونی سانتلا، با توجه به اندازه و رنگ قرمز ان ، بیشتر برای تزئین انواع غذاها و سالاد ها استفاده می شود. 

برای خرید بذر گوجه سانتلا می توان به وب سایت شرکت های خرید و فروش نهاده های کشاورزی مراجعه کرده و پس از مشاوره با کارشناسان سایت، خرید خود را انجام دهید. 

امید لطفی پور

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه شامیدان شما را به خرید بهترین محصولات گوجه فرنگی گلخانه هیدروپونیک دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید