مجموعه شامیدان شما را به خرید بهترین محصولات گوجه فرنگی گلخانه هیدروپونیک دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت گوجه فرنگی گیلاسی گلخانه ای هیدروپونیک

آنچه در این مقاله می خوانید...

میزان برداشت گوجه فرنگی در گلخانه هیدروپونیکتولید بهترین گوجه فرنگی صادراتی گلخانه ای

 گلخانه ها به عنوان بستری برای کشت هیدروپونیک شده‌اند. در واقع محصولات را به روش آب کشت و بدون نیاز به خاک، پرورش می‌دهند. گوجه فرنگی گیلاسی به عنوان یکی از صیفی جات مرغوب به این شیوه کشت می شود. این امر به عنوان یک تحول در زمینه کشاورزی به شمار می رود. در این مطلب به بررسی قیمت گوجه فرنگی گلخانه ای هیدروپونیک خواهیم پرداخت تا انتها آن را دنبال نمایید

قیمت گوجه فرنگی گیلاسی گلخانه ای هیدروپونیک

میزان برداشت گوجه فرنگی در گلخانه هیدروپونیک

میزان برداشت گوجه فرنگی در گلخانه هیدروپونیک میزان برداشت گوجه فرنگی در گلخانه هیدروپونیک بسیار بالاتر از سایر شرایط می باشد. به طوری که گاها به ۶ برابر هم می ‌رسد. در واقع با رسیدن به این سطح برداشت، نیاز به افزایش سطح کشت در مزارع کاهش پیدا می‌کند که این به معنی حفاظت هر چه بیشتر از منابع آبی و خاکی می باشد. به همین خاطر است که توجه به محصولات هیدروپونیک بسیار بالا می باشد. 

طبق گزارشاتی و تحقیقات انجام شده، به طور متوسط به ازای مساحت یک متر مربع در گلخانه بین سی تا سی و پنج کیلو گرم گوجه فرنگی برداشت می شود. 

بالا بودن سطح برداشت گوجه فرنگی در گلخانه باعث شده است که محصولات آن نه تنها در بازار داخلی بلکه در بازار های خارجی نیز عرضه گردد و صرفه اقتصادی آن را دو چندان نماید. 

تولید بهترین گوجه فرنگی صادراتی گلخانه ای

تولید بهترین گوجه فرنگی صادراتی گلخانه ای تولید گوجه فرنگی صادراتی گلخانه ‌ای مرغوب که در سال‌های اخیر توسعه بسیار یافته است، در فصول مختلف سال انجام می شود. البته با توجه به نیاز بازار، بهترین زمان برای کشت  آن تیر ماه می باشد. این محصول  نیاز به  دمای بیشتر از ۲۵ درجه سانتی گراد در طول روز دارد و همچنین دمای آن در طول شب نباید به زیر ۱۸ درجه سانتی‌گراد برسد. زیرا ممکن است  محصول دچار سرمازدگی و کاهش عملکرد گردد. در یک بازه زمانی ۹۰ تا ۱۰۰ روزه پس از کاشت، برداشت آن آغاز می گردد. 

با توجه به بالا بودن عملکرد آن، حدو هفت الی هشت ماه می توان برداشت را ادامه داد.  مگس مینوز مانع رشد این گیاه می باشد و می تواند به سطح برگ آن آسیب زند. از این رو از فن دمنده برای از بین بردن آنها استفاده می کنند. علاوه بر این آبیاری آن را به کمک نوار های تیپ و قطره چکان ها انجام می دهند تا نیاز آبی آن به موقع تامین شود. همچنین سیستم گرمایشی و سرمایشی در فصول مختلف سال برای گلخانه مورد نیاز می باشد تا مانع از تنش های سرمایی و گرمایی به گوجه فرنگی شود.

امید لطفی پور

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه شامیدان شما را به خرید بهترین محصولات گوجه فرنگی گلخانه هیدروپونیک دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید