مجموعه شامیدان شما را به خرید بهترین محصولات گوجه فرنگی گلخانه هیدروپونیک دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت گوجه فرنگی گلخانه ای صادراتی تازه

آنچه در این مقاله می خوانید...

همه چیز درباره گوجه گلخانه ای تولید کننده انواع گوجه صادراتی در اصفهان

امروزه خرید گوجه گلخانه ای صادراتی تازه در انواع مختلف از درب گلخانه ها توسط صادر کنندگان آن به سایر کشورها با بهترین کیفیت و به صورت عمده خریداری می گردد که منافع بزرگی را هم برای تولید کننده و هم مصرف کننده در پی دارد که قیمت گوجه صادراتی بر اساس نوع کیفیت و نیز شکل و رنگ ظاهری گوجه بستگی دارد.

قیمت گوجه فرنگی گلخانه ای صادراتی تازه

همه چیز درباره گوجه گلخانه ای

همه چیز درباره گوجه گلخانه ای

از مشخصات ظاهری و کیفی بهترین گوجه گلخانه ای صادراتی می توان به عدم پوسیدگی و لک بر روی گوجه، پوست نازک، بافت مناسب، عدم ترشیدگی، رنگ قرمز یکنواخت، اندازه یک دست، طعم و مزه مطبوع و غیره اشاره نمود که در بحث صادرات آن بسیار حائز اهمیت می باشد.

 بعضی ارقام جهت مصارف در آشپزی به صورت خام و نیم پز و بعضی جهت رب و کنسرو آن مناسب می باشند. از ارقام مناسب رب می توان به گوجه زیتونی گلخانه ای اشاره کرد که به دلیل کم بودن دانه و گوشت بیشتر و نیز آب دار بودن مورد استقبال تولید کنندگان رب قرار گرفته است تا بهترین محصول را از هر حیث تولید و روانه بازار نمایند.

لازم به یاد آوری است که گوجه گلخانه ای در هر نوع و رقمی که باشد نسبت به نوع مزرعه ای خود از بافت و ضخامت پوست بیشتری برخوردار می باشد که باعث ماندگاری بالاتر آن می شود یکی از دلایل استقبال صادر کنندگان برای صادرات این گونه همین خاصیت  و قابلیت ویژه آن می باشد.

گوجه فرنگی در هر نوع و رقمی هم به صورت خام و هم به صورت پخته در تهیه انواع غذاها، سس ها و نوشیدنی ها استفاده می شود که در رژیم غذایی افراد بسیار ضروری است.

در حال حاضر از ارقام و انواع گوجه فرنگی صادراتی اصفهان می توان از رقم زیتونی، گیلاسی، دافنیس و دیگر موارد نام برد که هر کدام بسته به نوع خود دارای خواص و نیز از صادرات بالایی برخوردار می باشند که امروزه از رونق زیادی برخوردار می باشند.

تولید کننده انواع گوجه صادراتی در اصفهان

تولید کننده انواع گوجه صادراتی در اصفهان

اصفهان یکی از شهرهای مهم صادراتی در زمینه تولید انواع محصولات کشاورزی از جمله تولید کننده گوجه گلخانه ای محسوب می شود که توانسته با توجه به شرایط آب و هوایی، زمین های حاصلخیز کشاورزی، از مهمتر کود و بذر عالی، خاک و دمای مناسب از رشد و توسعه با کیفیت این نوع محصول غذایی با ارزش برخوردار باشد.

همچنین هر ساله با تعداد سفارشات بالا و نیز تعداد تناژ بالا این نوع محصول را با کیفیت مرغوب و نیز قیمت مناسب به روش مستقیم به اکثر کشورهای خارجی از جمله: کشورهای حوزه خلیج فارس و افغانستان، ترکیه، ارمنستان، قطر و غیره صادر می نماید که به دلیل کم بودن تعرفه های گمرکی و نیز قیمت نهایی بسیار مناسب، گوجه ایرانی را در لیست تامین بازار کشورهای خود قرار داده اند.

امید لطفی پور

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه شامیدان شما را به خرید بهترین محصولات گوجه فرنگی گلخانه هیدروپونیک دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید