مجموعه شامیدان شما را به خرید بهترین محصولات گوجه فرنگی گلخانه هیدروپونیک دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت عمده گوجه فرنگی گلخانه ای جلفا

آنچه در این مقاله می خوانید...

بهترین زمان کشت گوجه در گلخانه خرید انواع گوجه گلخانه ای صادراتی جلفا

یکی از روش های پرورش و تولید گوجه فرنگی کشت آن در گلخانه می باشد. گوجه گلخانه ای جلفا یکی از گوجه های عرضه شده به بازار به قیمت عمده می باشد که در شرایط مناسب گلخانه‌ای و با رعایت اصول بهداشتی پرورش یافته است. میزان اطلاعات شما در مورد بهترین زمان کشت گوجه در گلخانه چقدر است و آیا از قیمت عمده این محصول اطلاع دارید؟

قیمت عمده گوجه فرنگی گلخانه ای جلفا

بهترین زمان کشت گوجه در گلخانه

بهترین زمان کشت گوجه در گلخانه

زمان کشت گوجه فرنگی در گلخانه به دو صورت بهاره و پاییزه انجام می شود. از محاسن پرورش گوجه در گلخانه عدم تاثیر پذیری آن از شرایط محیطی بیرون است و به همین خاطر می توان با کشت مداوم گوجه در گلخانه به سود بیشتری دست یافت.

در کشت بهاره معمولا بذر های گوجه را از اویل آبان تا اوایل آذر  در خزانه پرورش می دهند و در دی ماه آنها را به گلخانه منقل می کنند تا به تدریج رشد کرده و بار دهی از اواخر اسفند تا اواخر خرداد طول می کشد و طی این مدت حدودا  3 ماهه می توان محصول مناسبی را برداشت کرد.

نوع دیگر کشت این محصول به صورت پاییزه می باشد. بذرهای گوجه در خزانه گلخانه از اواخر خرداد تا اواخر تیر کاشت شده و در مرداد ماه انتقال نشاء به گلخانه صورت می گیرد. با فراهم کردن شرایط مناسب در گلخانه از قبیل دما، رطوبت و نور می توان در از اواسط مهر تا اواسط آذر برداشت محصول را انجام داد و حداکثر بازدهی از گلخانه را به دلیل نبود محصول در بازار به دلیل فصل سرما کسب نمود.

از نظر خاک گلخانه بهترین زمان کاشت باید بعد از ضدعفونی خاک گلخانه از عوامل بیماری زا و قارچ ها باشد. توام بودن زمان مناسب کاشت با فراهم بودن شرایط محیطی گلخانه نویدبخش برداشت انواع گوجه گلخانه ای فراوان و مرغوب است.

خرید انواع گوجه گلخانه ای صادراتی جلفا

 خرید انواع گوجه گلخانه ای صادراتی جلفا غرفه داران نمایشگاه های عرضه محصولات کشاورزی و صادر کنندگان این محصولات به کشورهای دیگر می توانند از گوجه گلخانه ای صادراتی جلفا برای توسعه صادرات و کسب و کار خود استفاده کنند.

برای خرید گوجه گلخانه ای صادراتی جلفا می توانید با مسئول فروش ما ارتباط برقرار کنید و ضمن کسب اطلاع از قیمت روز این گوجه و مشخصات دیگر آن نسبت به سفارش این محصول به صورت عمده اقدام کنید.

ما برای کسانی که خریدار عمده این محصول هستند تخفیف ویژه ای را در نظر داریم تا با قیمت مناسب تری محصول را در اختیار آنها قرار دهیم. همچنین  می توانیم محصول را در فاصله زمان بسیار کمی به آدرس شما در هر نقطه ای از ایران ارسال کینیم تا از کیفیت گوجه کاسته نشود.

امید لطفی پور

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه شامیدان شما را به خرید بهترین محصولات گوجه فرنگی گلخانه هیدروپونیک دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید