مجموعه شامیدان شما را به خرید بهترین محصولات گوجه فرنگی گلخانه هیدروپونیک دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت روز گوجه ارگانیک در بازار

آنچه در این مقاله می خوانید...

گوجه ارگانیک چه ویژگی هایی دارد؟راهنمای خرید گوجه ارگانیک

گوجه یکی از پرکارترین محصولی است که امروزه بر سر هر سفره ایرانی یافت می شود چرا که در تهیه انواع سالاد، اشکنه، املت، ساندویچ و ترشی ها و…. مورد استفاده قرار می گیرد که گوجه ارگانیک بهتر و طبیعی تر از نوع غیر ارگانیک آن می باشد که در ادامه به معرفی کامل این محصول و نکات لازم جهت تشخیص محصولات ارگانیک از غیر ارگانیک خواهیم پرداخت.

قیمت روز گوجه ارگانیک در بازار

گوجه ارگانیک چه ویژگی هایی دارد؟

گوجه ارگانیک چه ویژگی هایی دارد؟ گوجه یکی از میوه ها یا سبزیجاتی است که در اکثر غذاها کاربرد دارد و در تمامی فصول سال یافت می شود حال به شیوه گلخانه ای یا کشت آزاد. روشی وجود دارد که در آن از کودهای شیمیایی و محصولات شیمیایی استفاده نمی شود بلکه کاملا طبیعی بوده و از کودهای حیوانی جهت رشد و کاشت این میوه یا سبزی استفاده می شود که می توان گفت بهترین و طبیعی ترین روش بوده و این سبزی با واقعی ترین طعمش عرضه می شود چرا که از هیچ روشی جهت رشد سریع این محصول استفاده نمی شود اما در روش دیگر از کودهای شیمیایی جهت رشد سریع و باری بیشتر محصولات استفاده می شود که روش چندان مناسبی نبوده به همین دلیل گوجه ای که به شیوه ارگانیک کشت و برداشت می شود اندکی گران تر از گوجه ای است که به شیوه های دیگر کشت و برداشت می شود.

کشت گوجه فرنگی از طریق بذرپاشی صورت گرفته و می توان از کودهای حیوانی و کود آلی جهت باری بهتر و مقاومت این بوته استفاده کرد چرا که کاملا بی ضرر می باشد و خاکی که زه کشی شده و یا 3 نوبت شخم زده شود خاک مناسبی جهت کاشت این محصول می باشد و این که اگر کشت به شیوه ارگانیک صورت بگیرد، باید در فصل زمستان باشد تا محصول مرغوبی به بار دهد. همچنین اگر آفتی دچار این محصولات شد باز هم از روش های آفت کش طبیعی همچون حشرات و گیاهان تله که آفات را سمت خود می کشند استفاده کرد، این بوته در شرایط آب و هوایی گرم رشد مناسبی داشته و اگر به مقدار کافی نور دریافت کند بهتر رشد می کند. نکته دیگر این است که شیب کاشت این محصول بهتر است شمال به جنوب باشد تا راحت تر بتوان به این محصول رسیدگی کرد.

راهنمای خرید گوجه ارگانیک

راهنمای خرید گوجه ارگانیک قیمت گوجه طبیعی در فصول مختلف سال متفاوت است و قیمت این محصول در تابستان ارزان تر از زمستان است چرا که فصل برداشت در زمستان بسیار پایین و گوجه کمیاب می شود به همین دلیل گران تر می شود و نمی توان قیمت ثابتی را برای این محصول با وجود تغییرات لحظه ای قیمت ها عنوان کرد بنابراین برای خرید گوجه ارگانیک از غیر ارگانیک به این نکات توجه کرد که گوجه ارگانیک دارای اندازه و رنگ مناسب و متوسط بوده به این صورت که نه خیلی بزرگ و نه خیلی ریز و نه خیلی پررنگ و نه خیلی پررنگ می باشد و مهم ترین عامل در تشخیص نوع ارگانیک طعم و بو و مزه میوه می باشد.

امید لطفی پور

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه شامیدان شما را به خرید بهترین محصولات گوجه فرنگی گلخانه هیدروپونیک دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید