مجموعه شامیدان شما را به خرید بهترین محصولات گوجه فرنگی گلخانه هیدروپونیک دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت بذر گوجه چری زیتونی نارنجی

آنچه در این مقاله می خوانید...

بهترین رقم بذر گوجه زیتونی در ایرانفروش بذر گوجه گیلاسی درختی نارنجی

گوجه را می توان از پر مصرف ترین صیفی جات در میان ایرانیان محسوب نمود. پرمصرف بودن گوجه رونق بازار فروش آن را در پی دارد و این مسئله کشاورزان را به کاشت بیشتر آن  وا می دارد. در همین راستا شرکت ما به فروش بذر گوجه زیتونی نارنجی می پردازد. برای اطلاع از قیمت این محصول و خرید آن با ما تماس بگیرید.

قیمت بذر گوجه چری زیتونی نارنجی

بهترین رقم بذر گوجه زیتونی در ایران

بهترین رقم بذر گوجه زیتونی در ایران بذر های گوجه زیتونی در ایران از تنوع زیادی برخوردار می باشند که از آن میان می توان به بذر گوجه زیتونی نارنجی، بذر گوجه زیتونی گلخانه ای کریستال، بذر گوجه زیتونی جگوار، بذر گوجه زیتونی اتم، بذر گوجه زیتونی گلخانه ای شارلوت، بذر گوجه زیتونی گلخانه ای گلادیو، بذر گوجه زیتونی آماریس، بذر گوجه گیلاسی گلخانه ای ماسکاتل، بذر گوجه گیلاسی گلخانه ای سلین و غیره اشاره نمود.

 به طور قطع نمی توانیم بگوییم که کدام نوع گوجه زیتونی موجود در بازار ایران، بهترین گونه این محصولات می باشد. با این وجود  برای افزایش آگاهی شما بر اساس داده های موجود برخی گونه های این محصول نظیر جگوار، آماریس، کریستال و نارنجی را به اختصار بررسی می کنیم.

 ممکن است بذر گوجه زیتونی جگوار را از بذرهای گوجه زور ثمر ده موجود در بازار محسوب نمود. وزن گوجه حاصل از این بذر را بین ده تا دوازده گرم ذکر کرده اند. مقاومت در مقابل فوزاریوم نزاد1 از ویژگی هایی است که برای بذر جگوار ذکر کرده اند.  همچنین گفته می شود  که این بذر در مقابل ترکو خوردگی نیز مقاوم می باشد. گوجه جگوار خوشه بندی بوده و ظاهر آن مانند زیتون کشیده است.

 بذر گوجه زیتونی آماریس را می توان از گونه های بذر گلخانه ای گوجه به شمار آورد. یکی از ویژگی هایی که برای بذر آماریس می توان بذر نمود می توان ذکر نمود، ثمر دهی عالی آن است به گونه ای که گفته می شود در هر خوشه گوجه آماریس بیش از سی گوجه ممکن است به عمل آید. گوجه آماریس بین پانزده تا بیست گرم ممکن است وزن داشته باشد. همچنین گفته می شود بذر آماریس در مقابل ویروس زردی و پیچیدگی برگ گوجه فرنگی و همچنین ویروس موزاییک گوجه فرنگی مقاوم می باشد.

شاید دور از حقیقت نباشد که گفته شود بذر گوجه زیتونی کریستال از پربازده ترین بذرهای گوجه زیتونی محسوب می شود که دلیل آن را می توان در طویل بودن خوشه بندی آن جستجو نمود که امکان به بار نشستن بیشتر میوه را برای این بذر فراهم می کند. همچنین گفته می شود گوجه های حاصل از بذر کریستال به دارای رنگ قرمز خوش رنگ می باشند و افزون بر آن وزن میوه آن نیز بین ده تا دوازده گرم می باشد.

بذر گوجه زیتونی نارنجی یکی دیگر از گونه های بذر گوجه زیتونی محسوب می شود که دلیل نام گذاری آن به نارنجی را باید در رنگ آن جستجو نمود. این رنگ نمای خاص به این میوه در کنار سایر همگنان قرمزش رنگش می دهد. بذر گوجه نارنجی غالباً ممکن است میوه هایی به شکل زیتون داشته باشند هرچند امکان دارد که به شکل گیلاسی و گرد نیز آن ها را مشاهده نمایید. همچنین نوسان وزن این گوجه ها از دیگر گوجه زیتونی های ذکر شده بیشتر می باشد به گونه ای که وزن این گوجه ها را بین پنج تا بیست گرم ذکر نموده اند.

فروش بذر گوجه گیلاسی درختی نارنجی

فروش بذر گوجه گیلاسی درختی نارنجی بذر گوجه گیلاسی درختی نارنجی از بذر هایی است که ممکن است در گلخانه و یا در مزارع پرورش گوجه و صیفی جات با استقبال گوجه کاران روبرو شده باشد که در این صورت دلیل آن را باید ر رنگ نارنجی آن،  کیفیت و نظایر آن جستجو نمود.

شرکت ما به عنوان یک فعال اقتصادی در حوزه عرضه و فروش صیفی جات به عرضه و فروش بذر گوجه گیلاسی نارنجی درختی به صورت آنلاین می پردازد. اگر خواهان تهیه این محصول هستید، با ما تماس بگیرید.

امید لطفی پور

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه شامیدان شما را به خرید بهترین محصولات گوجه فرنگی گلخانه هیدروپونیک دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید