مجموعه شامیدان شما را به خرید بهترین محصولات گوجه فرنگی گلخانه هیدروپونیک دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت بذر گوجه فرنگی سانسید 6189

آنچه در این مقاله می خوانید...

مقایسه بذر گوجه سانسید با سایر ارقامشرکت توزیع بذر گوجه فرنگی فرگوسن

بذر گوجه فرنگی سانسید جزو بذر هایی می باشد که اصلاح شده هستند و کیفیتی بسیار بالا دارند، این بذر ها از قیمتی بسیار مناسب بر خوردار هستند که به دلیل داشتن فروشی بسیار بالا این قیمت کاهش نیز داشته است، بذر های سانسید از دیگر بذر های اصلاح شده کیفیتی بالا تر دارد که باعث شده استفاده از آن ها در بازار ها و خرید آن ها افزایش داشته باشند. 

قیمت بذر گوجه فرنگی سانسید 6189

مقایسه بذر گوجه سانسید با سایر ارقام

مقایسه بذر گوجه سانسید با سایر ارقام یکی از عواملی که در مقایسه ی این بذر های گوجه فرنگی سانسید با دیگر ارقام خود نشان می دهد داشتن قابلیت زودرس و یا در نهایت متوسط رس می باشد، این بذر ها محصولی به صورت مستطیلی دارند و بیشتر محصولات خود سفت هستند، گوجه فرنگی های سفت طرفداران بسیار زیادی دارند چرا که هم کیفیتی بسیار بالا در بین گوجه فرنگی ها دارد و هم مزه ای بسیار مطلوب دارد. 

در مقایسه ی این بذر ها با دیگر ارقام بذر های سانسید می توان به زمین های و مناطق کشت این بذر ها نیز اشاره کرد، این رقم بذر در جنوب و آب و هوای گرم کشتی خوب دارند و محصولی بساب رهوب دارد و افزایش و کاهش درجه ی هوا هیچ تاثیری بر روی محصول گوجه ها ندارد چرا که این گوجه ها اصلاح شده می باشند و به راحتی با آب و هوای گرم سازگاری پیدا می کنند. 

یکی از عاملی که باعث تفاوت بین بذر های سانسید با بذر گوجه فرگوسن می شود داشتن حالت فیزیکی مخصوص می باشد گوجه های سانسید حالتی مایل به مستطیلی دارد اما گوجه های فرگوسن حالتی دایره ای دارند و برگ آن ها اغلب کم می باشد در صورتی که برگ های بذر های سانسید بزرگ و زیاد می باشند که باعث می شود گوجه از نور مستقیم خوشید دور بماند و مقاومت بیشتری در برابر نور خورشید داشته باشد. 

بذر های این رقم سانسید در برابر بیماری ها نسبت به دیگر رقم های بذر ها مقاوم تر می باشند و کرم ها و حشرات کمتری را به خود جذب می کند که این برای کشاورزان بسیار خوب است چرا که می توانند با کمترین هزینه بهترین محصول را داشته باشند. 

شرکت توزیع بذر گوجه فرنگی فرگوسن

شرکت توزیع بذر گوجه فرنگی فرگوسن توزیع بذر گوجه فرنگی توسط شرکت های بزرگ توزیع کننده انجام می وشد التبه توزیع بذر های سانسید با فرگوسن تقریبا در یک سطح می باشند و اکثرا به صورت مستقیم و عمده عرضه و به فروش می رسند و قیمتی بسیار مناسب دارند که این بسیار خوب است. 

امید لطفی پور

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه شامیدان شما را به خرید بهترین محصولات گوجه فرنگی گلخانه هیدروپونیک دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید