مجموعه شامیدان شما را به خرید بهترین محصولات گوجه فرنگی گلخانه هیدروپونیک دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت بذر گوجه فرنگی اصلاح شده بریویو

آنچه در این مقاله می خوانید...

خصوصیات بذر گوجه فرنگی اصلاح شده چیست؟تهیه بهترین بذر گوجه اصلاح شده گلخانه ای

قیمت بذر گوجه فرنگی اصلاح شده بریویو مناسب و در فروشگاه های اینترنتی قابل دسترسی می باشد. امروزه انواع گوناگون این گیاه در سراسر جهان کشت می شود. به بار نشتن بذر بریویو 80 تا 85 روز بعد از نشاء به طول می انجامد. این نوع از بذرها نسبتا زودرس و در دسترس مشتری می باشند. 

قیمت بذر گوجه فرنگی اصلاح شده بریویو

خصوصیات بذر گوجه فرنگی اصلاح شده چیست؟

خصوصیات بذر گوجه فرنگی اصلاح شده چیست؟ از خصوصیات بذر اصلاح شده این است که برگ و میوه ی این گیاه با یک دیگر تناسب داشته و کمتر در معرض آفتاب سوختگی قرار می گیرد. از دیگر خصوصیات این بذر ریشه عمیق این گیاه می باشد. ریشه ی گوجه فرنگی به عمق 20 تا 30 سانتی خاک می رود. گوجه فرنگی در خاک های شنی و رسی پرورش داده می شود. همچنین خاکی که این محصول در آن کشت می شود باید از عناصر لازم برخور دار باشد. محل کشت بذر اصلاح شده به دو صورت است. کشت گلخانه ای و کشت مزرعه ای. در گلخانه به صورت عمودی و در مزرعه به صورت افقی کشت می شود. عمر بذر گوجه فرنگی نباید بیشتر از یک سال باشد. بذر ها انواع مختلف نظیر دیررس، زودرس و میانه رس دارند. تهیه بذر گوجه فرنگی در فروشگاه ها از روی کاتالوگ ها امکان پذیر است. هنگام خرید بذرها باید اطلاعات کافی داشته باشیم.

گوجه فرنگی از جمله میوه های قرمز رنگ و آبدار می باشد.

تهیه بهترین بذر گوجه اصلاح شده گلخانه ای

تهیه بهترین بذر گوجه اصلاح شده گلخانه ای بذرهای گلخانه ای به صورت دانه ای و بذرها مزرعه ای به صورت کیلویی فروخته می شود. 

گوجه فرنگی ها انواع مختلف دارند مثال گرد، زیتونی، گلابی شکل، و تخم مرغی و … . در هنگام خرید بذر باید بدانیم چه نوع بذری چه کاربردی دارد.

یکی از محبوب ترین محصولات گلخانه ها گوجه فرنگی می باشد. رشد آن فوق العاده سریع و راحت تر می باشد. گوجه فرنگی تولید شده در گلخانه از کیفیت بالاتری نسبت به گوجه فرنگی مزرعه برخوردار است. کشت گلخانه ای به علت بیماری های مختلف مانند کپک پودری، کپک برگ و پوسیدگی نگهداری منظم تری را می طلبد. 

از جمله بهترین بذر گوجه فرنگی گلخانه ای اصلاح شده گرد می باشد. این نوع بذر دارای استاندارد های داخلی و خارجی می باشد. در برابر کپک  پودری و پوسیدگی از مقاومت بالایی برخوردار است. رشد این گیاه به نوع بذر آن بستگی دارد. نگهداری این گیاه بعد از نشاء شامل آبیاری، حذف علف های هرز و مبارزه با آفات می باشد. بهترین آبیاری برای گوجه فرنگی مزرعه ای آبیاری بارانی و برای کشت گلخانه ای جوی پشته می باشد.

امید لطفی پور

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه شامیدان شما را به خرید بهترین محصولات گوجه فرنگی گلخانه هیدروپونیک دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید