مجموعه شامیدان شما را به خرید بهترین محصولات گوجه فرنگی گلخانه هیدروپونیک دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت بذر گوجه ریز زیتونی جگوار

آنچه در این مقاله می خوانید...

چند نوع بذر گوجه در ایران کشت می شود؟شرکت پخش بذر گوجه زیتونی رابی ریز

قیمت بذر گوجه ریز زیتونی جگوار به نوع بسته بندی و شیوه خرید آن بستگی دارد. مرکز پخش بذر گوجه زیتونی جگوار با عرضه انواع بسته بندی این محصول به صورت عمده و مستقیم باعث کاهش قیمت این بذر و سهولت دسترسی خریداران به بذر گوجه باکیفیت جگوار شده است. خریداران این بذر می توانند از سراسر کشور به صورت غیرحضوری و از طریق خرید آنلاین محصول مورد نیاز خود را تهیه نمایند.

قیمت بذر گوجه ریز زیتونی جگوار

چند نوع بذر گوجه در ایران کشت می شود؟

چند نوع بذر گوجه در ایران کشت می شود؟ امروزه علاوه بر گوجه هایی که در طی سالیان گذشته و به روش سنتی در ایران کشت می شد انواع بذرهای خارجی هیبرید شده مخصوص کشت گلخانه ای نیز وارد ایران شده و در ارقام مختلف کشت می شوند. محصول این بذرها کیفیتی بسیار مناسب داشته و دارای ظاهری یک دست و قرمز خوش رنگ می باشند. بافت آن ها نیز لطیف و مناسب بوده و از پوستی نازک و ماندگاری بالا برخوردار هستند.

این بذرها از نظر شکل ظاهری به انواع گیلاسی و زیتونی شهرت دارند که معمولا زودرس بوده و از مقاومت بالایی در مقابل آفات برخوردار می باشند، همچنین در تمام فصول سال در گلخانه قابل کشت هستند. کشت راحت، بازدهی بالا و استقبال مصرف کنندگان از این نوع گوجه ها باعث شده کشاورزان نسبت به کشت ارقام خارجی رغبت بیشتری نشان دهند و کشت آن ها روز به روز گسترده تر شود.

در زیر به چند نمونه از ارقام پر کاربرد بذر گوجه فرنگی هیبریدی قابل کشت در گلخانه اشاره می شود:

  • بذر گوجه فرنگی گلدی
  • بذر گوجه فرنگی جگوار
  • بذر گوجه فرنگی آر اف تی
  • بذر گوجه فرنگی دافینیس
  • بذر گوجه فرنگی نیوتن

ارقام زیر نیز از بذرهایی می باشد که در فضای باز قابل کشت هستند:

  • بذر گوجه فرنگی هیبریدی فسا
  • بذر گوجه فرنگی هیبریدی هدیه
  • بذر گوجه فرنگی هیبریدی اکسیر
  • بذر گوجه فرنگی هیبریدی متین

ارقام دیگری از بذر گوجه فرنگی نیز وجود دارند که دارای واریته های مختلف می باشند و در رنگ های سفید، زرد، سیاه و بنفش کشت می شوند.

شرکت پخش بذر گوجه زیتونی رابی ریز

شرکت پخش بذر گوجه زیتونی رابی ریز شرکت پخش بذر گوجه رابی ریز، این محصول را در بسته بندی های متنوع و در کیفیتی بسیار ممتاز به طرق مختلف عرضه می کند. محصول این بذر زیتونی شکل، یک دست، قرمز تیره با ماندگاری بالا می باشد به همین دلیل مورد استقبال مصرف کنندگان بوده و بسیار بازار پسند است.

شرکت پخش این نوع بذر با عرضه مستقیم و عمده این محصول باعث کاهش بسیاری از هزینه ها شده و بذر را با قیمت بسیار مناسبی در اختیار کشاورزان سراسر کشور قرار می دهد. کیفیت بالای بذر و محصول گوجه تولید شده از آن سبب شده این رقم بذر در حوزه صادرات نیز موفق عمل نموده و از بازار داخلی و صادراتی مناسبی برخوردار گردد.

امید لطفی پور

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه شامیدان شما را به خرید بهترین محصولات گوجه فرنگی گلخانه هیدروپونیک دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید