مجموعه شامیدان شما را به خرید بهترین محصولات گوجه فرنگی گلخانه هیدروپونیک دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروش مستقیم گوجه زیتونی صادراتی

آنچه در این مقاله می خوانید...

معرفی بهترین ارقام گوجه فرنگی صادرات گوجه زیتونی صادراتی گلخانه ای

گوجه زیتونی، از خانواده ی گوجه فرنگی می باشد، که شکل آن به صورتی است که از تخم مرغ کشیده تر می باشد. این نوع گوجه مناسب رب می باشد و به دلیل این که دانه های کمتری دارد معمولا طول عمر بالایی هم دارد. این محصول بعد از تولید و بسته بندی به بازارهای داخل و خارج از کشور صادر می شود و با قیمت مناسب به فروش می رسد. فروش مستقیم گوجه زیتونی صادراتی باعث می شود که بدون واسطه و افزایش قیمت محصول به دست مشتری برسد.

فروش مستقیم گوجه زیتونی صادراتی

معرفی بهترین ارقام گوجه فرنگی

معرفی بهترین ارقام گوجه فرنگی ارقام گوجه فرنگی بر اساس نوع عملکرد بالا، طول عمر رسیدن، شرایط محیط انواع بسیار زیادی دارد که ما در این جا به چند مورد از آن ها اشاره می کنیم.

  • اوربانا: میوه ی این محصول بسیار سفت و گوشتی می باشد، در مناطق معتدل و گرم کشت می شود و مناسب ترین مکان برای رشد این میوه جنوب کشور می باشد.
  • ردکلود: این محصول بسیار درشت و قرمز رنگ می باشد و میوه ی آن سفت و گوشتی است، به راحتی به مناطق بسیار دور بدون مشکل و خراب شدن ارسال می شود و در مناطق گرمسیر رشد بالایی دارد.
  • وسترن رد: در مناطق معتدل و متمایل به سرد رشد می کند و چون مزه ی آن ترش می باشد معمولا برای رب مناسب می باشد، نسبت به دیگر ارقام گوجه خیلی دیررس می باشد.
  • روت جرز: این محصول دارای یک پوست بسیار ضخیم می باشد و کروی شکل نیز است، این محصول به راحتی به مناطق دیگر و دور انتقال داده می شود.
  • ردتاپ: دوره میوه دادن این محصول بسیار طولانی می باشد و تا حدودی میوه ی آن گوشتی و کم آب می باشد.
  • ریوگراند اس: این نوع گوجه خیلی دیررس است تا این حد که ۸۰ روز پس از کشت قابل برداشت است، دارای یک میوه ی بیضی شکل می باشد و مناسب مصارف صنعتی می باشد.

صادرات گوجه زیتونی صادراتی گلخانه ای

صادرات گوجه زیتونی صادراتی گلخانه ای گوجه های زیتونی بعد از این که در گلخانه ها کشت شدند، متناسب با دوره رسیدنشان بعد از مدت زمان خاص آن ها را برداشت کرده و برای فروش آماده و بسته بندی می کنند.

این محصولات بعد از برداشت به بازارهای داخل و خارج از کشور با درنظر گرفتن شرایط خاص ارسال شده و در أن جا با قیمت های مناسب به فروش می رسند.

این محصولات به دلیل اینکه علاقه مندان بسیار زیادی نیز خارج از کشور دارند، صادرات گوجه زیتونی گلخانه ای باعث می شود که هم فروش بیشتری داشت و هم این که به رقابت با برندهای دیگر در این زمینه پرداخت.

امید لطفی پور

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه شامیدان شما را به خرید بهترین محصولات گوجه فرنگی گلخانه هیدروپونیک دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید