مجموعه شامیدان شما را به خرید بهترین محصولات گوجه فرنگی گلخانه هیدروپونیک دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروش عمده گوجه گلخانه ای صادراتی اصفهان

آنچه در این مقاله می خوانید...

نحوه پرورش گوجه فرنگی گلخانه ایصادرات گوجه فرنگی از گلخانه های اصفهان

گوجه گلخانه ای اصفهان ارقام مختلفی دارد که نمونه های صادراتی آن باید از کیفیت و شکل ظاهری مناسبی برخوردار باشند. استفاده از شیوه های مدرن در پرورش این محصولات، افزایش بازدهی و کیفیت محصول را به همراه داشته است. چرا فروش عمده ارقام صادراتی معمولاً با قیمت بالایی در بازار صورت می گیرد؟

فروش عمده گوجه گلخانه ای صادراتی اصفهان

نحوه پرورش گوجه فرنگی گلخانه ای

نحوه پرورش گوجه فرنگی گلخانه ای برای کاشت و پرورش گوجه فرنگی به صورت گلخانه ای در نظر گرفتن جوانب مختلف مانند انتخاب بذر مناسب، آماده سازی محیط، خرید کودهای تقویتی و فراهم کردن لوازم آبیاری مدرن امری واجب و الزامی است. اولین اقدام تهیه بذر است. معمولاً حدود دهها واریته گوجه فرنگی برای کشت در گلخانه ها مناسب هستند که باید با توجه به نیاز بازار مدل مناسبی را انتخاب کرد. قدم دوم مهیا کردن شرایط دمایی است. به صورت استاندارد دمای محیط و گلخانه برای رشد هر چه بهتر بوته گوجه فرنگی در طول روز باید بین 21 تا 27 درجه سانتی گراد باشد. این دما در شب به 16 تا 18 درجه سانتی گراد کاهش می یابد. بنابراین قبل از اقدام به کشت گوجه باید شرایط دمایی را با قرار دادن وسایل گرمایشی یا سرمایشی لازم مهیا کنید. برخی دیگر از موارد مورد نیاز برای پرورش گوجه فرنگی مرغوب و مشتری پسند عبارتند از:

  • انتخاب بستر رشد: بهترین بستر برای رشد بوته گوجه فرنگی خاک های سبک با زهکشی مناسب است. مخلوط پرلیت و راک وول نمونه هایی از آن هستند.
  • نصب سیستم آبیاری: سیستم آبیاری که در اغلب گلخانه های مورد استفاده قرار می گیرد، آبیاری قطره ای است.
  • تهیه کودهای مناسب: باید در دوره های تعیین شده انواع بهترین کودهای ارگانیک جهت رشد هر چه بهتر گیاه و افزایش گل دهی به بوته ها داده شود.

صادرات گوجه فرنگی از گلخانه های اصفهان

صادرات گوجه فرنگی از گلخانه های اصفهان گوجه فرنگی اصفهان اغلب به صورت گلخانه ای تولید و یکی از نمونه های مناسب صادراتی به شمار می آید. علاوه بر کیفیت این محصولات، چگونگی سورت کردن و بسته بندی آنها جهت ارسال به بازار کشورهای مبداً نیز اهمیت زیادی دارد. انواع گوجه فرنگی صادرات با دستگاه های تمام اتوماتیک، شسته و لیبل زده می شوند. هر چقدر که میوه گوجه درشت تر و بافت آن سفت تر باشد، در بازار بین المللی مشتری پسندتر خواهد بود.
برای صادرات گوجه گلخانه ای اطلاع از قوانین و مقررات نیز امری واجب در موفقیت در فروش و افزایش حاشیه سود است. کلیه شرکت های فعال و گلخانه داران برای تهیه بهترین نوع محصول و فروش گوجه های تولیدی خود می توانند از طریق این مرکز به صورت آنلاین اقدام به همکاری در بازار بین المللی کنند.

امید لطفی پور

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه شامیدان شما را به خرید بهترین محصولات گوجه فرنگی گلخانه هیدروپونیک دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید