مجموعه شامیدان شما را به خرید بهترین محصولات گوجه فرنگی گلخانه هیدروپونیک دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروش بهترین بذر گوجه فرنگی گلخانه ای

آنچه در این مقاله می خوانید...

پرمحصول ترین بذر گوجه فرنگی گلخانه ایعرضه بذر گوجه فرنگی دافنیس در تهران

گوجه فرنگی، محصولی از گروه صیفی جات بوده که از تنوع بسیار بالایی برخوردار است. بذر های اصلاح شده که عموما در گلخانه ها کشت می شوند، بازدهی بالایی دارند و افزایش عملکرد را بدون افزایش سطح زیر کشت به دنبال دارند. در همین راستا فروش بهترین بذر گوجه فرنگی گلخانه ای، رونق زیادی پیدا کرده است.

فروش بهترین بذر گوجه فرنگی گلخانه ای

پرمحصول ترین بذر گوجه فرنگی گلخانه ای

پرمحصول ترین بذر گوجه فرنگی گلخانه ای بذر گوجه فرنگی دافنیس را باید یکی از پر محصول ترین بذرهای  گوجه فرنگی گلخانه ای عنوان کرد که جزو ارقام صادراتی نیز به شمار می رود. عمدتا این رقم برای کاشت به صورت داربست مناسب است. بهترین زمان برای کاشت این بذر پر محصول، نیمه دوم سال یعنی پاییز و زمستان می باشد.

از مهمترین و ویژگی های پر محصول ترین بذر گوجه فرنگی این است که بار دهی آن در مقایسه با سایر بذرها خیلی بیشتر بوده، به طوری که تقریبا هر خوشه بین چهار تا شش کیلو گرم، میوه خواهد داشت. عدم آفتاب سوختگی گوجه ها را نیز از خصوصیات این بذر باید نام برد.

میانگین وزن هر گوجه که از این رقم به دست می آید به صورت تقریبی، دویست و سی گرم خواهد بود. طعم و مزه مطلوب، رایحه مطبوع و رنگ قرمز تیره از دیگر شاخصه های مهم آن به شمار می رود. ورتیسیلیوم که از جمله آفات و بیماری های صیفی جات است نمی تواند به این محصول، آسیب وارد کند. همچنین در برابر فوزاریوم و حتی ویروس پیچیدگی و زرد شدن برگ ها مقاومت خوبی دارد.

این نوع بذر هم به صورت گلخانه ای و هم در سطح زمین کشت می شود. کلیه نهاده های مورد نیاز آن اعم از خاک مناسب، کود، نیاز آبی کافی، رطوبت، دمای مورد نیاز و… باید تامین می گردد. قبل از کاشت بذر، بهتر است عملیات ضد عفونی خاک به طور کامل انجام شود.

بهترین اسیدیته خاکی که برای بذر پر محصول گوجه در بازه ای بین پنج و نیم تا شش و هشت دهم می باشد. همچنین قابلیت تحمل شوری تا 3 میلی موس را خواهد داشت. بیش از این مقدار، سبب کاهش عملکرد محصول خواهد شد. 

عرضه بذر گوجه فرنگی دافنیس در تهران

عرضه بذر گوجه فرنگی دافنیس در تهران این سایت، عرضه بذر گوجه فرنگی دافنیس در تهران و سایر شهرهای کشور را به صورت عمده و مستقیم انجام می دهد. عدم وجود دلالان در این چرخه داد و ستد، قیمت ها را تا حد زیادی کاهش داده است.

البته میزان تقاضا برای خرید نیز قیمت ها را تحت تاثیر قرار خواهد داد. بسته بندی بذر هم بر قیمت تمام شده آن اثر گذار است.

امید لطفی پور

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه شامیدان شما را به خرید بهترین محصولات گوجه فرنگی گلخانه هیدروپونیک دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید