مجموعه شامیدان شما را به خرید بهترین محصولات گوجه فرنگی گلخانه هیدروپونیک دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروشگاه بذر گوجه فرنگی نورا زودرس

آنچه در این مقاله می خوانید...

بذر گوجه فرنگی نورا چه خصوصیاتی دارد؟شرکت توزیع انواع بذر گوجه فرنگی هیبرید

فروشگاه بذر گوجه فرنگی نورا یکی از مراکز ارائه دهنده انواع بذر است که در زمینه توزیع بذر گوجه فرنگی های معمولی و گیلاسی مشغول به فعالیت می باشد. در این فروشگاه بذر های گوجه فرنگی زود رس در بسته بندی هایی با وزن های مختلف ارائه می شوند که هر یک از بسته ها دارای علامت استاندارد و تاییدیه واحد کنترل کیفیت انواع بذر های کشاورزی بوده و به متقاضیان اطمینان خاطر می دهد که محصولی با کیفیت را خریداری می نمایند. 

فروشگاه بذر گوجه فرنگی نورا زودرس

بذر گوجه فرنگی نورا چه خصوصیاتی دارد؟

بذر گوجه فرنگی نورا چه خصوصیاتی دارد؟

کارشناسان و مهندسین کشاورزی که به عنوان ناظر در شرکت تولید بذر گوجه فرنگی نورا مشغول به فعالیت هستند برای شناسایی بذر های گوجه فرنگی نورا مشخصه هایی را عنوان کرده اند که شامل موارد زیر می باشد : 

  • دانه های بذر گوجه فرنگی کاملا یک اندازه بوده و هیچ نشانی از له شدگی بذر ها یا پودر شدن آن ها که نشانه حمله موجودات موزی مثل موش به آن ها می باشد در بذر ها به چشم نمی خورد.  
  • بذر های گوجه فرنگی نورا جزء گروه بذر های اصلاح شده بوده و ضریب خطای رویش آن ها در زمان کشت صفر می باشد. 
  • دانه های بذر نورا در بسته بندی هایی قرار داده شده اند که کاملا استاندارد بوده و پلمپ می باشند و در نتیجه راه نفوذ رطوبت، نور و حشرات به درون بسته بندی کاملا مسدود می باشد. 
  • بسته بندی هایی که بذر های گوجه فرنگی نورا در آن ها قرار داده شده اند دارای برند تجاری نورا هستند که به چند زبان زنده دنیا به صورت درشت بر روی بسته بندی درج شده است. 
  • این بذر ها قابلیت این را دارند که در طول دوره زمانی بسیار کوتاه بوته هایی قوی را به بار آورده که قابلیت گل دهی و به ثمر نشستن آن ها نسبت به سایر انواع بذر گوجه فرنگی که به بازار عرضه می شود چندین برابر می باشد. 

شرکت توزیع انواع بذر گوجه فرنگی هیبرید

شرکت توزیع انواع بذر گوجه فرنگی هیبرید

شرکت نورا همچنین در زمینه توزیع انواع بذر گوجه فرنگی هیبرید نیز فعالیت های گسترده ای انجام داده است. از این بذر ها گوجه فرنگی ای به عمل می آید  که در برابر تمام آفت های گوجه فرنگی مقاوم بوده و بیشترین محصول ممکن را در  زمانی اندک به بار می آورد. 

بذر های گوجه فرنگی هیبرید که توسط این شرکت به بازار عرضه می شوند در نتیجه تلاش های مستمر و پی در پی کارشناسان و مهندسین فعال در زمینه تولید و اصلاح نژاد گونه های مختلف محصولات کشاورزی به وجود آمده اند. 

امید لطفی پور

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه شامیدان شما را به خرید بهترین محصولات گوجه فرنگی گلخانه هیدروپونیک دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید