مجموعه شامیدان شما را به خرید بهترین محصولات گوجه فرنگی گلخانه هیدروپونیک دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروشگاه بذر گوجه فرنگی زیتونی خوشه ای

آنچه در این مقاله می خوانید...

معیار هایی برای انتخاب بذر گوجه فرنگیمرکز خرید انواع بذر گوجه زیتونی پربار

بذر گوجه فرنگی زیتونی یکی از ارقام گوجه است که دارای سایز کوچک و تخم مرغی شکل است و عاری از تخم نیز می باشد، فروشگاه آن نیز این بذر را با بهترین کیفیت و در بسته بندی های متنوع و در اشکال مختلفی در دسترس مشتریان قرار می دهد.

فروشگاه بذر گوجه فرنگی زیتونی خوشه ای

معیار هایی برای انتخاب بذر گوجه فرنگی

معیار هایی برای انتخاب بذر گوجه فرنگی بذر گوجه فرنگی بر اساس نحوه مصرف انتخاب می شود و هر گونه ای بسته به تازه خوری، کنسرو، رب، سس و … انتخاب می شود و برای کاشت گوجه در گلخانه بیشتر از ارقام تازه خوری استفاده می شود، همچنین بسته به همرسی استوار نیز بذر انتخاب می شود که در این صورت بذر دارای سه گونه بینابین، همرس و غیر همرس می باشد.

در ایران اکثرا در مناطقی با برداشت های طولانی مدت از غیر همرس بکار رفته و در مناطقی که مدت برداشت کوتاه تر است از نمونه های بینابین بهره گیری می شود، بذر بسته به وزن میوه نیز در گونه های مختلفی استفاده می شود مثلا از گوجه چری در مصارف تازه خوری بکار می رود که دارای وزن های ۵ تا ۲۰ گرم تا ۲۵۰ گرم بوده است.

همچنین هر چه گوجه کاشته شده دارای وزن بیشتری باشد برای رسیدن به مدت زمان بیشتری نیازمند می باشد، مثلا چری با وزن ۵ تا ۲۰ گرم ۶۰ روز طول می کشد تا برسد و برداشت شود، همچنین برای انتخاب بذر بهتر است به قارچ یا ویروس های موجود در منطقه توجه نمود و اگر منطقه ای دارای ویروس هایی است بهتر است بذری تهیه و کشت شود که در برابر ویروس ها مقاوم باشد. مانند بذر کلاستر

مرکز خرید انواع بذر گوجه زیتونی پربار

مرکز خرید انواع بذر گوجه زیتونی پربار مرکز خرید بذر گوجه زیتونی در بازار فعالیت گسترده ای دارد و با شناختی که از انواع گونه ها دارد خریداران زیادی را به خود اختصاص داده است، این بذر در کیفیت های بسیار گسترده ای به فروش می رسد که قیمت ها و ویژگی ها یا خصوصیات هر نوعی از آن با دیگری متفاوت می باشد.

بذر گوجه فرنگی پربار زیتونی عرضه شده از تخم مرغ کشیده تر بوده و چون دانه های کمتری در آن وجود دارد دارای عمر انبار داری بیشتری می باشد، این رقم از گونه های آبدار است که بیشتر در تزئینات سالادها و غذاها و در تهیه رب بکار می رود و در مناطقی با آب و هوای تابستان های خنک و کوتاه کشت می شود که ۷۸ روز تا زمان رسیدنش طول می کشد.

همچنین بذر گوجه زیتونی مقاومت بیشتری به کم آبی داشته و به وفور کشت و برداشت می شود.

امید لطفی پور

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه شامیدان شما را به خرید بهترین محصولات گوجه فرنگی گلخانه هیدروپونیک دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید