مجموعه شامیدان شما را به خرید بهترین محصولات گوجه فرنگی گلخانه هیدروپونیک دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

صادرات گوجه فرنگی گلخانه ای یزد

آنچه در این مقاله می خوانید...

مقایسه گوجه گلخانه ای با گوجه فضای بازتولید کننده گوجه فرنگی صادراتی در یزد

گوجه فرنگی جزو صیفی جات پر مصرف است که در بیشتر نقاط کشور ما به صورت تجاری کاشته می شود. گوجه فرنگی به لحاظ داشتن ویتامین C فراوان، موارد مصرف زیادی دارد و به صورت رب، پودر گوجه و یا تازه استفاده می شود. صادرات گوجه گلخانه ای یزد از رونق خوبی برخوردار می باشد و برای اطلاع از قیمت آن می توانید لیست تعرفه های جدید را مشاهده کنید و یا با این مرکز تماس بگیرید.

صادرات گوجه فرنگی گلخانه ای یزد

مقایسه گوجه گلخانه ای با گوجه فضای باز

مقایسه گوجه گلخانه ای با گوجه فضای باز بسیاری از افراد مایل به دانستن تفاوت های میان گوجه گلخانه ای با گوجه فضای باز می باشند.

یکی از تفاوت های اصلی میان این دو روش های کشت و برداشت متفاوت آنها است به صورتی که گوجه های گلخانه ای در فضا های بسته و مخصوصی پرورش داده می شوند اما نمونه های دیگر در مزارع کشاورزی و زمین های باز کاشته می شوند.

آن دسته از گوجه هایی که در فضای گلخانه پرورش داده می شوند معمولا از ظاهر زیبا و سالم تری برخوردار می باشد.

علت این امر این است که از این گوجه ها در برابر هر گونه آفت و حشرات مزاحم محافظت می شود. فضاهای باز دارای تعداد قابل توجهی حشره و کنه بوده و این موضوع بر روی ظاهر و شکل نهایی گوجه فرنگی تاثیر خواهد داشت.

در هنگام کاشت بذر گوجه های گلخانه ای فاصله استاندارد میان آنها رعایت می شود اما این کار ممکن است برای گوجه های فضای باز انجام نشود.

طعم این دو محصول تا حدودی با یکدیگر متفاوت است زیرا برای پروش هر کدام از آنها از کود های خاصی استفاده می شود.

معمولا برای پرورش و تقویت گوجه گلخانه ای از کود های طبیعی و ارگانیک استفاده می شود اما برای افزایش سرعت رشد گوجه فضای باز ممکن است از کود ها و آفت کش های شیمیایی و مضر استفاده شود.

هر کدام از این گوجه ها مقدار مشخصی از نور خورشید را دریافت می کنند به گونه ای که نور دریافتی گوجه های فضای بسته کمتر از نوع فضای باز است.

تولید کننده گوجه فرنگی صادراتی در یزد

تولید کننده گوجه فرنگی صادراتی در یزد این مجموعه تولید کننده گوجه فرنگی صادراتی در یزد می باشد و خرید از آن باعث صرفه جویی در هزینه های جانبی شما خواهد شد.

تولید گوجه گلخانه ای با رعایت تمامی استاندارد های روز و با بهره گیری از تکنولوژی های جدید انجام می شود اما برای تولید نمونه های باز معمولا از روش های سنتی و قدیمی استفاده می شود.

البته هزینه تولید این محصول به نوسانات اقتصادی هم بستگی دارد و نمی توان قیمت ثابتی را برای آن ذکر کرد.

امید لطفی پور

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه شامیدان شما را به خرید بهترین محصولات گوجه فرنگی گلخانه هیدروپونیک دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید