مجموعه شامیدان شما را به خرید بهترین محصولات گوجه فرنگی گلخانه هیدروپونیک دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خرید گوجه گیلاسی زیتونی صادراتی

آنچه در این مقاله می خوانید...

دانستنی هایی درباه انواع گوجه فرنگیپخش گوجه زیتونی خوشه ای صادراتی از گلخانه

گوجه زیتونی و گیلاسی از انواع محبوب گوجه فرنگی هستند که برای سالاد و ترشی و تزئینات و… مصرف می شوند. گوجه زیتونی صادراتی سفت و اندکی نارس است زیرا برای خراب نشدن در بار زودتر چیده می شود. خرید گوجه گیلاسی و زیتونی صادراتی این امکان را به شما می دهد که آنها را مدت بیشتری نگاه دارید.

خرید گوجه گیلاسی زیتونی صادراتی

دانستنی هایی درباه انواع گوجه فرنگی

دانستنی هایی درباه انواع گوجه فرنگی گوجه فرنگی میوه گیاهی گلدار از سرده بادنجان است که رنگ سرخ دارد. گوجه فرنگی مقادیر زیادی لیکوپن و ویتامین C دارد و با وجود اینکه از لحاظ علمی میوه است در دسته سبزیجات شمرده می شود.

گوجه فرنگی انواع مختلف و گونه های متفاوتی دارد که هر کدام از آنها بذر مخصوص به خود را دارند. بعضی از انواع گوجه فرنگی بومی و بعضی اصلاح شده و یا هیبریدی هستند. 

گوجه فرنگی واریته و انواع مختلفی دارد که از انواع گوجه فرنگی می توان به زیتونی، گلابی و گیلاسی اشاره کرد.

گوجه فرنگی گیلاسی واریته ای از گوجه فرنگی است که میوه های آن کوچک و کروی و شبیه به گیلاس است. میوه ها روی درختچه های این گیاه به صورت خوشه ای رشد می کند. به آن گوجه فرنگی مینیاتوری نیز گفته می شود.

گوجه زیتونی که به آن Roma tomatoe یا گوجه فرنگی رومی و یا گوجه فرنگی ایتالیایی نیز گفته می شود از گوجه های قرمز درختی با رشد خوب است. گوجه زیتونی طعم خوبی دارد و خوش رنگ است. علاوه بر آن کم دانه است که همین آن را برای مصرف در سالاد و تزئینات مناسب و محبوب کرده است.

گوجه فرنگی خوشه ای مانند گیلاسی و زیتونی بیشتر گلخانه ای هستند. میوه های گوجه فرنگی های خوشه به صورت منظم روی یک شاخه در آمده و هر گل از آنها به یک میوه تبدیل می شود.

گوجه های گلخانه ای تحت شرایط مخصوص رشد می کنند و تحت نظر هستند. باغبانان می توانند در گلخانه های خود شرایطی را فراهم کنند که در اقلیمها و یا فصلهایی که مناسب گیاه نیست، آن را رشد بدهند. بنابراین گوجه های گیلاسی و زیتونی گلخانه ای را می توانید به صورت گسترده تهیه کنید.

پخش گوجه زیتونی خوشه ای صادراتی از گلخانه

پخش گوجه زیتونی خوشه ای صادراتی از گلخانه گوجه های زیتونی و گیلاسی خوشه ای صادراتی را که با کیفیت خوب و طعم مطلوب مستقیما از گلخانه ها به دست فروشندگان آنها می رسند.

شامیدان از مراکز پخش گوجه زیتونی، گیلاسی و بذر آنها است. گوجه های زیتونی خوشه ای که در گلخانه گوجه زیتونی شامیدان برداشت می شوند طعم و رنگ خوبی دارند و انواع صادراتی آنها نیز برای خرید موجود است.

امید لطفی پور

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه شامیدان شما را به خرید بهترین محصولات گوجه فرنگی گلخانه هیدروپونیک دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید