مجموعه شامیدان شما را به خرید بهترین محصولات گوجه فرنگی گلخانه هیدروپونیک دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خرید گوجه فرنگی صادراتی گلخانه ای

آنچه در این مقاله می خوانید...

مزایای کشت گوجه در گلخانهتولید کنندگان انواع گوجه گلخانه ای صادراتی

تولید  گوجه صادراتی گلخانه ای در کشور به دلیل مصرف بالای خانواده های ایرانی  زیاد است . با توجه به مصرف سالانه زیاد گوجه خرید گوجه فرنگی صادراتی گلخانه ای در فصل گرما بیشتر خواهد شد چرا که تولید گوجه در این فصل نیز بیشتر است. 

خرید گوجه فرنگی صادراتی گلخانه ای

مزایای کشت گوجه در گلخانه

مزایای کشت گوجه در گلخانه از آنجا که کشت گوجه به شرایط دمایی مطلوب احتیاج دارد گلخانه بهترین روش کشت این محصول است.  از جمله مزایای کشت گوجه در گلخانه می توان به افزایش سطح زیر کشت گوجه و بازدهی مطلوب گیاه و افزایش بهره بری از گوجه و همچنین کمتر مصرف شدن آب مورد نیاز گیاه و از همه مهمتر به دلیل شرایط مطلوب قیمت تمام شده محصول پایین تر میرود و محصول با کیفیت تری بدست می آید .

 با توجه به اینکه گوجه در دسته سبزیجات بسته بندی می شود انواع گوجه گلخانه ای متفاوتی وجود دارد که براساس کیفیت مد نظر بهترین ها تولید خواهد شد. از جمله مزایای دیگر کشت گوجه در گلخانه می توان به :    کمتر شدن آسیب به گوجه در زمان برداشت , جلوگیری از به وجود آمدن لک بر روی گوجه و ایجاد خرابی در محصول , از بین بردن تمامی آفات موجود , نظارت و کنترل کیفیت محصول بدست آمده, استفاده از شیوه های نوین آبیاری, تامین به موقع نیاز گیاه به مواد معدنی و کود پاشی مناسب گیاه, جلوگیری از فقیر شدن خاک از مواد مورد نیاز گیاه و در آخر رسیدگی هر چه بهتر و تمام تر به محصول می باشد.  

تولید کنندگان انواع گوجه گلخانه ای صادراتی

تولید کنندگان انواع گوجه گلخانه ای صادراتی تولید کنندگان گوجه فرنگی همواره در تلاشند تا با کیفیت ترین محصول را بدست مشتری برسانند. در فصل تابستان که بیشترین تولید گوجه فرنگی را کشور دارد این نکته مورد توجه قرار می گیرد که چطور تولید گوجه را در فصل سرما مانند فصل تابستان بالا نگه داریم؟

پاسخ سوال اینست چون امکان تولید گوجه در فصل نیست مانند فصل گرم پس باید در تابستان که شرایط مطلوب و قیمت گوجه پایین محصول را خریداری و در شرایط مناسب نگهداری کنیم تا در فصل سرما آن را صادر یا به بازار مصرف عرضه کنیم و مانع افزایش قیمت همچنین کمبود این محصول در کشور شویم .

تولید کنندگان که به خوبی از این موقعیت آگاه هستند سعی در بهره وری از این موضوع را دارند. و تمام سعی و تلاش خود را بکار می گیرند تا بهترین زمان ممکن محصول را در تمامی فصول به بازار عرضه کنند.

همه ما می دانیم گوجه سابقه چندانی در ایران ندارد اما به محض ورود این محصول به ایران با استقبال بی نظیر مواجه شد و اینقدر دلنشین و خوب بود که هم اکنون کشور ما در تولید این محصول با صرفه خود کفاشده و به کشورهای همسایه از جمله  روسیه, عراق صادر می کند .

امید لطفی پور

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه شامیدان شما را به خرید بهترین محصولات گوجه فرنگی گلخانه هیدروپونیک دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید