مجموعه شامیدان شما را به خرید بهترین محصولات گوجه فرنگی گلخانه هیدروپونیک دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خرید عمده گوجه فرنگی گلخانه ای بندرعباس

آنچه در این مقاله می خوانید...

بهترین خاک کشت گوجه گلخانه ایتولید گوجه فرنگی خارج از فصل در بندرعباس

گوجه فرنگی گونه ای از گیاهان علفی است که منشأ آن از شمال غربی آمریکای جنوبی است که به دلیل خواص آن به طور گسترده کشت می شود. گوجه فرنگی گیاهی است که خام یا پخته شده خورده می شود. این ماده در بسیاری از کشورها و به ویژه در ایران به یک عنصر اساسی غذا ها تبدیل شده است.قصد خرید گوجه فرنگی دارید؟ پیشنهاد ما به شما خرید عمده گوجه فرنگی گلخانه ای بندرعباس است.

خرید عمده گوجه فرنگی گلخانه ای بندرعباس

بهترین خاک کشت گوجه گلخانه ای

بهترین خاک کشت گوجه گلخانه ای خاک کشت گوجه گلخانه ای یکی از مهمترین عوامل به دست آوردن بهترین گوجه فرنگی است. اما می توان به راحتی هر خاکی را برای تولید گوجه گلخانه ای تقویت نمود، البته این مورد در شن و خاک شور صدق نمی کند.

خوشبختانه، نکات ساده و مؤثر برای رشد آسان گوجه فرنگی های عالی و تبدیل یک خاک عادی به بهترین خاک وجود دارد. نگاه کنید:
1. بی کربنات در اینجا یک ترفند عالی برای رشد گوجه فرنگی شیرین تر است. کافی است مقدار کمی بی کربنات سدیم را در اطراف پایه گیاهان گوجه فرنگی خود بپاشید. جوش شیرین توسط خاک جذب می شود و سطح اسیدیته را پایین می آورد. بنابراین ، گوجه فرنگی نرم و شیرین تری برداشت می کنید.
2. استفاده از  بقایای موجودات آبزی یک راه موثر برای تقویت خاک گوجه فرنگی است. تجزیه آنها نیتروژن، پتاسیم، بسیاری از عناصر کمیاب اساسی، کلسیم و فسفر را آزاد می کند. گوجه فرنگی خیلی به آن ها علاقه دارد. تنها مشکلی که در این تکنیک وجود دارد این است که نمی توان آن را در نزدیکی سطح خاک جایگزاری کرد. برای جلوگیری از این مشکل، آنها را حداقل 30 سانتی متر عمیق دفن کنید.
3. آسپرین. هنگام کاشت ساقه های گوجه فرنگی 2 یا 3 قرص آسپرین را در سوراخی در خاک قرار دهید. این باعث تقویت سلامتی و ایمنی گیاهان و همچنین عملکرد آنها می شود. کپک و سایر بیماریهای گوجه فرنگی مقاوم نیستند. ماده فعال آسپیرین اسید سالیسیلیک است که بر روی گوجه فرنگی شما عمل می کند. همچنین می توانید گیاهان خود را مستقیماً با محلول حاوی آسپیرین اسپری کنید. برای این کار حدود 250 تا 500 میلی گرم آسپیرین را در 4.5 لیتر آب قرار دهید. سپس 2 یا 3 بار در ماه به صورت پیشگیری یا درمانی اسپری کنید.
4- تخم مرغ. تخم مرغ میزان کلسیم موجود در خاک را افزایش می دهد. و در مورد ما ، کلسیم برای رشد گوجه فرنگی واقعاً مهم است. در صورت داشتن کلسیم کافی برای رشد، گلهای گوجه فرنگی راحت تر بالغ می شوند.

تولید گوجه فرنگی خارج از فصل در بندرعباس

تولید گوجه فرنگی خارج از فصل در بندرعباس مجموعه ما اقدام به تولید گوجه فرنگی گلخانه ای در همه فصول و خارج از فصل اصلی کاشت آن در بندر عباس نموده است. جهت خرید این محصول با ما تماس بگیرید.

امید لطفی پور

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه شامیدان شما را به خرید بهترین محصولات گوجه فرنگی گلخانه هیدروپونیک دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید