مجموعه شامیدان شما را به خرید بهترین محصولات گوجه فرنگی گلخانه هیدروپونیک دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خرید بذر گوجه چری قرمز زیتونی

آنچه در این مقاله می خوانید...

میزان برداشت گوجه زیتونی در گلخانهشرکت پخش بذر گوجه چری قرمز گیلاسی

بذر گوجه چری قرمز زیتونی توسط شرکت های تولید کننده انواع بذر کشاورزی در داخل و خارج از کشور تولید و در اختیار کشاورزان قرار می گیرد. خرید بذر گوجه چری یا همان زیتونی به صورت آنلاین و غیر حضوری با قیمت مناسب امکانپذیر می باشد. خریداران عمده و جزئی این نوع بذر می توانند به وب سایت های معتبر جهت خرید و کسب اطلاعات کافی نوع بذر مراجعه و نسبت به خرید آن اقدام نمایند.

خرید بذر گوجه چری قرمز زیتونی

میزان برداشت گوجه زیتونی در گلخانه

میزان برداشت گوجه زیتونی در گلخانه گوجه زیتونی یک گیاه یکساله بوده و به علت مقاومت در برابر کم آبی زمین و انواع بیماری ها، بسیار مورد توجه بوده و در وسعت زیادی در گلخانه ها کشت می شود. گوجه زیتونی به علت نداشتن تخم زیاد نسبت به دیگر گوجه فرنگی ها مناسب برای تولید رب گوجه فرنگی می باشد. زمان رسیدن میوه در این گیاه 87 روزه بوده و با آب هوای خنک سازگار می باشد. برای برداشت بیشتر گوجه زیتونی در گلخانه می بایست به مواردی توجه نمود که به نمونه هایی از آن به شرح ذیل اشاره می شود:

 • دمای مناسب برای جوانه زدن بذر 30 درجه سانتیگراد
 • ضد عفونی کردن بذر گوجه زیتونی قبل از کاشت
 • استفاده از بذر خوشه ایی
 • درجه حرارت مناسب برای پرورش گوجه زیتونی بین 20 تا 35
 • خاک سبک و حاصلخیز
 • محل آفتابگیر
 • PH مناسب بین 5/5 تا 8/6
 • خاک گلخانه می بایست عاری از آهک و گچ و یا شوری باشد
 • آب با کیفیت برای آبیاری گوج های زیتونی
 • استفاده از حشرات شکار گر به جای سم در گلخانه
 • کودهای مختلف برای محلول غذایی تولید گوجه

لازم به ذکر است  برداشت گوجه در گلخانه در زمستان 60 و در تابستان 50 روز طولی می کشد که میزان برداشت آن بستگی به عواملی مانند تغذیه گیاه،شرایط محیط، هرس و فصل کاشت دارد. میزان برداشت گوجه زیتونی در بهار 2 و در تابستان 3 بار در هفته انجام می گیرد. برداشت تدریجی میوه گوجه افزایش عملکرد و بالا رفتن وزن میوه های رسیده می شود. 

شرکت پخش بذر گوجه چری قرمز گیلاسی

شرکت پخش بذر گوجه چری قرمز گیلاسی بذر گوجه گیلاسی بوسیله شرکت های پخش انواع بذر داخلی و خارجی تولید و در اختیار کشاورزان قرار می گیرد. بذر گوجه گیلاسی می بایست عاری از هرگونه آلودگی بوده تا در هنگام کاشت میزان باردهی بیشتری داشته باشد. شرکت های پخش بذر نوع وارداتی این نوع بذر را از کشورهای تولید کننده اروپایی تهیه و در اختیار مصرف کنندگان قرار می می دهند.
 کشاورزان و تولید کنندگان انواع گوجه چری قرمز گیلاسی می توانند به صورت غیر حضوری و آنلاین نسبت به خرید بذر مناسب برای کاشت در فصل های پاییز و تابستان اقدام نمایند. مشخصات بذرهای گوجه گیلاسی را می توان در وب سایت های شرکت پخش و یا تولید کنندگان آن مطالعه و نسبت به خرید بهترین و بارورترین نوع آن جهت برداشت بیشتر اقدام نمود.

امید لطفی پور

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه شامیدان شما را به خرید بهترین محصولات گوجه فرنگی گلخانه هیدروپونیک دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید