مجموعه شامیدان شما را به خرید بهترین محصولات گوجه فرنگی گلخانه هیدروپونیک دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

تولید کنندگان گوجه صادراتی گلخانه ای در یزد

آنچه در این مقاله می خوانید...

کاشت گلخانه ای گوجه فرنگی در زمستانشرکت صادرات گوجه فرنگی گلخانه ای صادراتی

 نیاز بالای بازار از یک سو و استفاده بهینه از نهاده هایی همچون آب و خاک، کشت گلخانه‌ای صیفی جات از جمله گوجه فرنگی را افزایش داده است. این محصولات که تحت شرایطی کاملا کنترل شده پرورش می یابند، از بازار پسندی بالایی برخوردار هستند. به همین خاطر در بازارهای بین المللی نیز به فروش می رسند. در این مطلب به معرفی تولید کنندگان گوجه گلخانه ای صادراتی در یزد خواهیم پرداخت.
تولید کنندگان گوجه صادراتی گلخانه ای در یزد

کاشت گلخانه ای گوجه فرنگی در زمستان

کاشت گلخانه ای گوجه فرنگی در زمستان در رابطه با کاشت گلخانه ای گوجه فرنگی در زمستان می توان به مطالب زیر اشاره نمود:

کاشت گلخانه ای این محصول در فصل زمستان، منجر به تامین نیاز بازار در این برهه می شود. در واقع نیاز به انبارداري محصول را به حداقل می رساند. برای پرورش این صیفی جات می بایست کلیه نهاده های مورد نیاز آن را تامین نمود.

با توجه به برودت هوا در این فصل، تامین نیاز گرمایی از اهمیت فوق العاده ای برخوردار است. زیرا ممکن است گیاه دچار سرمازدگی شدید شده و رشد آن را متوقف می کند. دمایی بین بین بیست یک تا بیست و هفت درجه در طول روز و دمای شانزده تا هجده درجه سانتی گراد در طول شب به عنوان دمای بهینه برای آن عنوان می گردد. 

رطوبت نیز فاکتور بسیار مهمی برای گوجه بوده. برای این منظور باید از مه پاش استفاده نمود. مقدار این رطوبت باید در حدی باشد که شرایط رشد برای رشد آفات و بیماری ها فراهم نگردد. در واقع رطوبت بهینه باید زیر نود درصد باقی بماند.

نیاز آبی آن هم توسط سیستم های نوین آبیاری تامین می شود. اصولا از تیپ استفاده می کنند تا هم مقدار آب کمتری مصرف شود و هم هیچ گونه تنشی به محصول وارد نگردد. تهویه گلخانه نیز باید به صورت مرتب و مداوم انجام شود.

خاکی با بافت مناسب برای کشت گوجه گلخانه ای انتخاب می گردد. زهکشی آن نیز از اهمیت زیادی برخوردار است و به رشد بهتر آن کمک زیادی خواهد کرد. در مراحل مختلف رشد باید نیاز کودی و غذایی گیاه را فراهم نمود.

برخی از مواد تغذیه ای به صورت محلول پاشی در اختیار گیاه قرار می گیرند. برخی نیز به صورت همزمان با آبیاری به آن داده می شوند.

شرکت صادرات گوجه فرنگی گلخانه ای صادراتی

شرکت صادرات گوجه فرنگی گلخانه ای صادراتی  شرکت صادرات گوجه فرنگی گلخانه ای صادراتی، محصولاتی با کیفیت و مرغوب را به صورت عمده و مستقیم از طریق این سایت فروشگاهی در سراسر کشور عرضه می کند. عدم نفوذ دخالت واسطه های فروش منجر به افت قابل ملاحظه هزینه خرید این محصول می شود و امکان خرید را برای کلیه متقاضیان فراهم می‌نماید.

البته بسته به نوع و رقم گوجه فرنگی، کیفیت، سفت بودن، تازگی و میزان تقاضا قیمت ها، مختلف خواهند بود.

امید لطفی پور

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه شامیدان شما را به خرید بهترین محصولات گوجه فرنگی گلخانه هیدروپونیک دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید