مجموعه شامیدان شما را به خرید بهترین محصولات گوجه فرنگی گلخانه هیدروپونیک دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

تولید بذر گوجه گلخانه ای زودرس مقاوم

آنچه در این مقاله می خوانید...

معرفی بذر های مقاوم گوجه فرنگیپخش بذر گوجه گلخانه ای زودرس ایزابلا

گوجه فرنگی، یکی از محصولات پر کاربرد در صنایع غذایی و همچنین صنایع تبدیلی و تکمیلی می باشد. نیاز بالای بازار، منجر شده است که سطح وسیعی از گلخانه ها را به خود اختصاص دهد.  تولید بذر گوجه گلخانه ای زودرس مقاوم نیز در همین راستا و به منظور پاسخگویی به حجم تقاضا برای این محصول صورت می گیرد. بذر گوجه ایزابلا نمونه ای از این ارقام زودرس می باشد که امروزه مورد استقبال فراوانی قرار گرفته است. تولید بذر گوجه گلخانه ای زودرس مقاوم

معرفی بذر های مقاوم گوجه فرنگی

معرفی بذر های مقاوم گوجه فرنگی تنش های مختلف دمایی، خشکی، کم آبی و… که امروزه به خاطر تغیرات اقلیمی رخ داده در سطح جهان، به عنوان یکی از معضلات و مشکلات اصلی تولیدات کشاورزی به ویژه گوجه فرنگی شناخته می شوند، کارشناسان و فعالان در این عرصه را به تولید بذر های مقاوم گوجه فرنگی، سوق داده است. به نحوی گه گیاه در شرایط سخت نیز مقاومت کرده و از خسارات احتمالی، ممانعت می کند. 

برخی از بذر های مقاوم و سازگار با هر نوع شرایط اقلیمی، رقم ایزابلا، مایا، هیبرید، برنتا سمینس و سانسید می باشند. همچنین ارقام لستو و پتو پراید نیز جزو ارقام زودرس هستند. بذر های سوپر تلما، امپریال، رقم کالیفرنیا و چیف را نیز باید به آنها اضافه نمود که به واسطه اصلاحات ژنتیکی که روی آنه انجام شده است، دوره رشد و تکامل کوتاهی دارند و از این رو یک رقم زود رس می باشند. در واقع به همین خاطر کمتر تحت تنش های مختلف قرار خواهند گرفت.

به عبارت دیگر مراحل رشد رویشی و زایشی آنها بسیار کوتاه می باشد. همچنین به راحتی از مرحله رویشی وارد مرحله زایشی شده و در صورتی که نیاز آبی آنها به طور کامل تامین نگردد و یا شرایط دمایی مناسبی برای آنها وجود نداشته باشد، مشکل چندانی برای آنها رخ نخواهد داد. 

از مهمترین ویژگی بذر های مقاوم گوجه فرنگی، عملکرد بالا و بازدهی زیاد آنها است. همچنین در برابر بسیاری از آفات و بیماری ها نیز، قادر به حفظ عملکرد پتانسیل خود خواهد بود. 

پخش بذر گوجه گلخانه ای زودرس ایزابلا

پخش بذر گوجه گلخانه ای زودرس ایزابلا این سایت پخش بذر گوجه زودرس گلخانه‌ای ایزابلا را به‌صورت عمده و مستقیم در سراسر کشور با کمترین قیمت انجام می دهد. کلیه گلخانه داران محترم و همچنین کشاورزان می توانند سفارشات خود را در حجم های مختلف در این سایت ثبت نمایند تا در کمترین زمان ممکن به آدرس مورد نظر آنها ارسال گردد.

با توجه به نیاز بالای گلخانه به این نهاده، خرید عمده و مستقیم موجب صرفه جویی اقتصادی برای  گلخانه داران و تولیدکنندگان محصول می‌شود. چرا که دلالان و واسطه های فروش نقشی در تعیین قیمت آن ندارند. 

 البته عوامل دیگری مانند کیفیت بذر و میزان تقاضا برای خرید نیز قیمت محصول مذکور را تا حد زیادی تحت تاثیر قرار می دهد. 

امید لطفی پور

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه شامیدان شما را به خرید بهترین محصولات گوجه فرنگی گلخانه هیدروپونیک دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید