مجموعه شامیدان شما را به خرید بهترین محصولات گوجه فرنگی گلخانه هیدروپونیک دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

تولید انواع گوجه فرنگی گلخانه ای در جیرفت

آنچه در این مقاله می خوانید...

فوت و فن پرورش گوجه گلخانه ای صادرات بهترین گوجه جیرفت کرمان

گوجه گلخانه ای جیرفت یکی از بهترین و باکیفیت ترین صیفی جاتی است که در تهیه انواع رب‌ها و مصرف تازه خوری بسیار مورد استفاده قرار می‌گیرد. می‌توان گفت تولید انواع گوجه فرنگی گلخانه ای در جیرفت با توجه به قوانین و استانداردهای خاصی صورت خواهد گرفت. مثلا انتخاب بذر مناسب در تهیه انواع گونه‌های گوجه فرنگی بسیار اثر گذار است که با توجه به نوع مصرف به انتخاب گونه بذر مورد نظر می‌پردازند تا گوجه فرنگی تولیدی مناسب استفاده تازه خوری و صنعتی گردد. 

تولید انواع گوجه فرنگی گلخانه ای در جیرفت

فوت و فن پرورش گوجه گلخانه ای

فوت و فن پرورش گوجه گلخانه ای با توجه به این که در بسیاری از مناطق به دلیل شرایط آب و هوایی تولید گوجه فرنگی در زمین هاب کشاورزی بسیار محدود است به همین جهت امروزه از تولید گلخانه ای گوجه فرنگی بهره می برند تا در مدت زمان کمتر و در فصول مختلف سال به تولید ابن صیفی جات پرمصرف بپردازند. 

حال می توان برخی از فوت و فن ها برای تولید و پرورش بهترین گوجه فرنگی گلخانه ای را این طور بیان کرد:

  • دمای مناسب: برای این که بذر گوجه فرنگی جوانه بزند باید از دمای مناسبی استفاده کرد. می توان گفت بهترین دما برای جوانه زنی این محصول دمای ۳۰ درجه سانتی گراد است و بعد از جوانا زنی این دما را تا ۲۴ درجه در روز و ۱۸ درجه درشب تقلیل می دهند. 
  • هرس کردن: معمولا برای این که بین رشد بوته و شاخ و برگ و ریشه آن تعادل مناسبی ایجاد گردد تا ارتفاع سی سانتیمتری نهال گوجه گلخانه ای را هرس نمی کنند و بعد از رسیدن به این ارتفاع به هرس کردن شاخه های اضافی گوجه فرنگی می پردازند و بعد از رسیدن به ارتفاع مورد نظر دو شاخه از آن را با بند به قسمت مشخص وصل می کنند و به اصطلاح بندکشی می نمایند. 
  • تلقیح نمودن: از آنجایی که هیچ حشره و وزش بادی در فضای گلخانه ها وجود ندارد به همین جهت به شیوه های متنوعی به انجام عمل تلقیح در گلخانه ها می پردازند که از جمله آنها استفاده از زنبورهای مخصوص، بکارگیری ویبراتورهای برقی، استفاده از سیم های مهار و ضربه به گلها، استفاده از هرمن تلقیح کننده‌.

صادرات بهترین گوجه جیرفت کرمان

صادرات بهترین گوجه جیرفت کرمان با توجه به کیفیت بالایی گوجه جیرفت کرمان حجم وسیعی از تولیدات این گوجه فرنگی گلخانه ای به کشورهای مختلف صادر می گردد.

می توان گفت صادرات گوجه گلخانه ای و کشاورزی جیرفت رونق بسیار زیادی به تولید و پرورش ارگانیک و مرغوب تر این محصول بخشیده است و به همین جهت کشاورزان با انگیزه بیشتری به تولید این صیفی جات می پردازند.

به طور کلی صادرات گوجه مزیت های زیادی ایجاد خواهد کرد که این مزیت ها به شرح زیر هستند:

  • ارزآوری زیاد به کشور
  • پیشرفت اقتصادی کشور
  • رونق تولیدات گوجه
  • اشتغال جوانان
امید لطفی پور

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه شامیدان شما را به خرید بهترین محصولات گوجه فرنگی گلخانه هیدروپونیک دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید