مجموعه شامیدان شما را به خرید بهترین محصولات گوجه فرنگی گلخانه هیدروپونیک دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

تهیه بذر گوجه فرنگی گلخانه ای 4129

آنچه در این مقاله می خوانید...

مقاوم ترین نوع بذر گوجه گلخانه ایفروش بهترین بذر گوجه فرنگی ازمیر

جهت خرید بذر گوجه گلخانه ای می توانید به سایت فروش آنلاین ما مراجعه کرده و از کیفیت خوب انواع بذر های موجود در سایت ما استفاده نمایید و همچنین از نظرات کارشناسان ما بهره مند گردید و همینطور قابل ذکر است که قیمت بذرهای ما بسیار مقرون به صرفه است.تهیه بذر گوجه فرنگی گلخانه ای 4129

مقاوم ترین نوع بذر گوجه گلخانه ای

مقاوم ترین نوع بذر گوجه گلخانه ای

محصول گوجه فرنگی: یک مدل از سبزیجات است و دارای میوه قرمز ‌رنگ و البته خوش ‌بو و آبدار می باشد. در اصل این گیاه متعلق به آمریکای جنوبی و مرکزی است که در دوره استعمار گری اسپانیا به بقیه مناطق دنیا انتقال داده شد. انواع و اقسام گوناگون این گیاه امروزه در کل جهان پرورش داده می ‌شود. ولی گوجه فرنگی از دیدگاه علم باغبانی و نداشتن هسته در دسته سبزیجات به حساب می آید گوجه فرنگی حاوی مقادیر زیادی از ویتامین سی و لیکوپن است. امروزه این میوه به شیوه های گوناگونی، به شکل خام و یا به‌ شکل یکی از مواد لازم جهت طبخ غذا، انواع و اقسام سس و نوشیدنی مصرف می ‌شود و قسمت مهمی از رژیم غذایی مردم خیلی از کشورها را تشکیل می ‌دهد. کشت و پرورش این گیاه به شکل کلی، مساحتی حدودا سه میلیون هکتار را به خود اختصاص داده‌ است، که نزدیک یک ‌سوم از همه مساحت مخصوص به کشت تره ‌بار در دنیا است.

 

خاک مناسب
گوجه فرنگی جزو سبزیجات با ریشه با عمق زیاد است و ریشه آن ها می تواند تا عمق زیاد نفوذ کند. اما بیشتر ریشه آن در عمق 20-30 سانتی متری از خاک تشکیل می شود. جنس و نوع خاکی که گوجه فرنگی لازم دارد شنی تا رسی است. خاک آب را زیاد نگه نمی دارد و ریشه ها تهویه متناسبی داشته باشند.

به جهت آماده کردن زمین جهت بذر گوجه فرنگی موناکو صادراتی باید از اول از میزان مواد موجود در خاک مزرعه آگاهی کامل یافت. پس باید نسبت به انجام تست خاک مزرعه اقدام نمود. بعد از با استفاده از کودهای خوب زمین را جهت کشت بذر گوجه آماده کرد.

قبل از منتقل کردن نشاء به زمین اصلی

به جهت پیشگیری از عدم تنش و به وجود آمدن تنش به نشاء پر بارترین بذر گوجه فرنگی صادراتی باید از کود گروول  استفاده کرد. شیوه استفاده به این صورت است که می توانیم نشاء ها را درون محلول کودی قرار دهیم.

بعد از قرار دادن کامل نشاء

بعد از قرار دادن کامل نشا بذر گوجه فرنگی صادراتی تقریبا حدودا یک هفته بعد از کشت و همزمان با آب دادن نوبت اول گوجه فرنگی به جهت تقویت سیستم ریشه ای بذر گوجه فرنگی صادراتی و همینطور محلول سازی و راحت بودن در استفاده از مواد موجود در خاک نیز باید از کود مناسب استفاده کرد.

فروش بهترین بذر گوجه فرنگی ازمیر

فروش بهترین بذر گوجه فرنگی ازمیر جهت فروش بذر گوجه گلخانه ای و بذر گوجه فرنگی ازمیر می توانید به سایت فروش آتلاین ما مراجعه کرده و خرید خود را انجام دهید.

امید لطفی پور

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه شامیدان شما را به خرید بهترین محصولات گوجه فرنگی گلخانه هیدروپونیک دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید